Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (16/4/22) - THERMISnews.gr

Τελευταία Νέα:

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (16/4/22)


Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων:


13:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Κάλιαρι – Σασουόλο Serie Α Ποδόσφαιρο


14:30 COSMOTE SPORT 6 HD
2022 Νταβίντοβιτς Φοκίνα - Ντιμιτρόφ Ημιτελικός ATP Masters 1000 Monte Carlo Masters Τένις


14:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Τότεναμ – Μπράιτον Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο


14:45 ΕΡΤ3
Λεβαδειακός - Παναθηναϊκός Β Super League 2 Ποδόσφαιρο


15:00 Novasports 1HD
Έλτσε – Μαγιόρκα La Liga Ποδόσφαιρο


15:00 ΕΡΤ Sports 4
Πανερυθραϊκός - Χαρίλαος Τρικούπης Α2 Μπάσκετ


15:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Ουντινέζε – Έμπολι Serie A Ποδόσφαιρο


15:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Σαμπντόρια – Σαλερνιτάνα Serie A Ποδόσφαιρο


16:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Απόλλων Σμύρνης - Βόλος ΝΠΣ Super League Ποδόσφαιρο


16:30 Novasports Start
Αουγκσμπουργκ – Χέρτα Bundesliga Ποδόσφαιρο


16:30 Novasports 5HD
Μάιντς – Στουτγάρδη Bundesliga Ποδόσφαιρο


16:30 Novasports 4HD
Φράιμπουργκ – Μπόχουμ Bundesliga Ποδόσφαιρο


16:30 Novasports 3HD
Ντόρτμουντ – Βόλφσμπουργκ Bundesliga Ποδόσφαιρο


16:30 COSMOTE SPORT 6 HD
2022 Στέφανος Τσιτσιπάς-Αλεξάντερ Ζβέρεφ ATP Masters 1000 Monte Carlo Masters Τένις


17:00 ΕΡΤ Sports 1
Περιστέρι – Άρης Basket League Mπάσκετ


17:00 ΕΡΤ Sports 3
Ηρακλής - Κολοσσός Ρόδου Basket League Mπάσκετ


17:00 COSMOTE SPORT 5 HD
Σαουθάμπτον – Άρσεναλ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο


17:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ – Νόριτς Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο


17:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Γουότφορντ – Μπρέντφορντ Πρέμιερ Λιγκ Ποδόσφαιρο


17:00 ΕΡΤ3
Αιγάλεω – Εργοτέλης Super League 2 Ποδόσφαιρο


17:15 Novasports 1HD
Αλαβές – Βαγιεκάνο La Liga Ποδόσφαιρο


17:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Φιορεντίνα – Βενέτσια Serie A Ποδόσφαιρο


17:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Λίβερπουλ FA Cup Ποδόσφαιρο


18:00 Novasports 2HD
Σεντ Ετιέν – Μπρεστ Ligue 1 Ποδόσφαιρο


19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Σπαρτάκ Μόσχας - Ρούμπιν Καζάν Ρωσικό Πρωτάθλημα Ποδόσφαιρο


19:30 Novasports 3HD
Γκλάντμπαχ – Κολωνία Bundesliga Ποδόσφαιρο


19:30 Novasports Prime
Βαλένθια – Οσασούνα La Liga Ποδόσφαιρο


19:30 COSMOTE SPORT 1 HD
Γιουβέντους – Μπολόνια Serie A Ποδόσφαιρο


19:30 COSMOTE SPORT 2 HD
Παναιτωλικός - Αστέρας Τρίπολης Super League Ποδόσφαιρο


20:00 COSMOTE SPORT 4 HD
Ντάλας Μάβερικς - Γιούτα Τζαζ NBA Playoffs Mπάσκετ


20:00 ΕΡΤ3
Ολυμπιακός - Λάρισα Basket League Mπάσκετ


20:30 COSMOTE SPORT 9 HD
Τόφας – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Mπάσκετ


21:30 Novasports 3HD
Αμβούργο – Καρλσρούη Bundesliga 2 Ποδόσφαιρο


21:45 Novasports 4HD
Τρεβίζο – Μπρίντιζι Lega Basket Serie A Mπάσκετ


21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Λάτσιο – Τορίνο Serie A Ποδόσφαιρο


22:00 Novasports 2HD
Λιλ – Λανς Ligue 1 Ποδόσφαιρο


22:00 Novasports 1HD
Χετάφε – Βιγιαρεάλ Ποδόσφαιρο


22:30 COSMOTE SPORT 5 HD
Μέμφις Γκρίζλις - Μινεσότα Τίμπεργουλβς NBA Playoffs Mπάσκετ


22:30 COSMOTE SPORT 8 HD
Πόρτο – Πορτιμονένσε Liga Portugal Ποδόσφαιρο




Δεν υπάρχουν σχόλια