Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (14/11/21) - THERMISnews.gr

Τελευταία Νέα:

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (14/11/21)



Ο τελευταίος αγώνας της Εθνικής στα προκριματικά του Μουντιάλ ξεχωρίζει στις αθλητικές μεταδόσεις της Κυριακής.
Αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα:

11:45 COSMOTE SPORT 7 HD Moto3 Valenciana - Αγώνας


12:00 COSMOTE SPORT 9 HD Καρσίγιακα – Μπεσίκτας Τουρκικό Πρωτάθλημα


13:05 COSMOTE SPORT 7 HD Moto2 Valenciana - Αγώνας


14:20 Eurosport 1 Cyclocross: Παγκόσμιο Κύπελλο


14:30 COSMOTE SPORT 7 HD MotoGP Valenciana - Αγώνας


15:00 COSMOTE SPORT 6 HD Ντανιίλ Μεντβέντεφ - Χούμπερτ Χούρκατς ATP Finals Τορίνο


15:00 COSMOTE SPORT 3 HD Παναθηναϊκός Β – AEK B Super League 2


15:00 Eurosport 2 Cyclocross: Παγκόσμιο Κύπελλο


15:45 Eurosport 1 Cyclocross: Παγκόσμιο Κύπελλο


16:00 COSMOTE SPORT 8 HD Μάλτα – Σλοβακία Ευρωπαϊκά Προκριματικά


16:00 COSMOTE SPORT 1 HD Σλοβενία – Κύπρος Ευρωπαϊκά Προκριματικά


16:00 COSMOTE SPORT 2 HD Κροατία – Ρωσία Ευρωπαϊκά Προκριματικά


16:00 COSMOTE SPORT 3 HD Μάλτα – Σλοβακία Ευρωπαϊκά Προκριματικά


17:00 COSMOTE SPORT 9 HD Ούνικς Καζάν – Αστάνα VTB United League


17:00 Eurosport 1 Αλπικό Σκι: Λεχ Τσουρς, Άνδρες


17:00 ΕΡΤ3 Άρης – Ηρακλής Basket League


17:00 ΕΡΤ Sports 1 Λάρισα – Περιστέρι Basket League


18:00 ΕΡΤ Sports 3 Ελλάδα – Πορτογαλία Προκριματικά Eurobasket Γυναικών


18:00 ΕΡΤ Sports 2 ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός League Cup Νίκος Σαμαράς


18:50 COSMOTE SPORT 5 HD, ΕΡΤ2 Formula 1 - Grand Prix Σάο Πάουλο Αγώνας


19:00 COSMOTE SPORT 8 HD Βόρεια Μακεδονία – Ισλανδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά


19:00 COSMOTE SPORT 3 HD Λιχτενστάιν – Ρουμανία Ευρωπαϊκά Προκριματικά


19:00 COSMOTE SPORT 2 HD Αρμενία – Γερμανία Ευρωπαϊκά Προκριματικά


19:30 COSMOTE SPORT 9 HD Μπαρτσελόνα – Βαλένθια ACB Liga Endesa


20:00 ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ Basket League


20:00 Eurosport 2 PGA Tour Γκολφ


21:45 COSMOTE SPORT 7 HD Λουξεμβούργο – Ιρλανδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά


21:45 COSMOTE SPORT 1 HD, OPEN TV Ελλάδα – Κόσοβο Ευρωπαϊκά Προκριματικά


21:45 COSMOTE SPORT 3 HD Πορτογαλία – Σερβία Ευρωπαϊκά Προκριματικά


21:45 COSMOTE SPORT 2 HD Ισπανία – Σουηδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά


21:45 Novasports 4HD Τριέστε – Βαρέζε Lega Basket Serie A


22:00 COSMOTE SPORT 9 HD WTA Finals Guadalajara Round Robin


22:00 COSMOTE SPORT 6 HD Αλεξάντερ Ζβέρεφ - Ματέο Μπερετίνι ATP Finals Τορίνο


22:30 COSMOTE SPORT 4 HD Λος Άντζελες Λέικερς - Σαν Αντόνιο Σπερς NBA


Δεν υπάρχουν σχόλια