add1

Τελευταία Νέα:

Ολα τα ονόματα από τη κατάθεση του συνδυασμού “ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ” κατά κοινότητα.



Μετά και την επίσημη κατάθεση των υποψηφιοτήτων, παραθέτουμε τη δήλωση κατάρτισης συνδυασμού και υποψηφιότητας του Θ.Παπαδόπουλου ως ακολούθως:

Σύντομη Περιγραφή εμβλήματος
Το έμβλημα του συνδυασμού απεικονίζει ενιαίο γράφημα δέντρου τριών κλώνων με 14 φύλλα, διαφόρου μεγέθους, εκ των οποίων έξι (6) στον αριστερό κλώνο και από τέσσερα (4) σε κάθε έναν από τους υπόλοιπους, κάτω δε από αυτό τίθενται οι λέξεις  ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ, που αποτελεί την ονομασία της παράταξης.
Όνομα Συνδυασμού:  ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ

Υποψήφιος Δήμαρχος: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΚΟΣΜΑ

Εκλογική Περιφέρεια Βασιλικών

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1
ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
του
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ
2
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ
3
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
4
ΚΟΥΤΡΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)
του
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
5
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6
ΣΕΠΕΤΣΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
7
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΖΟΡΟ)
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8
ΤΣΟΛΑΚΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
9
ΦΥΤΩΚΑ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ
του
ΙΩΑΝΝΗ

Εκλογική Περιφέρεια Θέρμης

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι
1
ΑΓΓΕΛΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΣΩΤΗΡΙΟΥ
2
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ
ΖΩΗ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ
4
ΓΑΝΤΑΣ
ΣΠΥΡΙΔΩΝ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5
ΓΕΩΡΓΑΛΗ  ΛΥΣΙΤΣΑ
ΖΩΗ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6
ΓΚΙΖΑΡΗΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7
ΓΚΟΡΛΙΤΣΑ
ΑΝΑΤΟΛΗ (ΝΑΤΑΛΙ)
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
9
ΙΖΔΡΑΣ
ΑΝΕΣΤΗΣ
του
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
10
ΚΑΡΚΑΤΖΙΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11
ΚΕΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
του
ΙΟΡΔΑΝΗ
12
ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ
ΝΑΚΗΣ – ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
13
ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΣΤΑΥΡΟΥ
14
ΛΑΓΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
15
ΜΕΤΑΛΟΥΛΗΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ
του
ΜΙΧΑΗΛ
16
ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΟΥ  ΚΑΤΣΙΩΚΑΛΗ
ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ (ΛΙΝΑ)
του
ΜΗΝΑ
17
ΜΠΡΟΥΝΤΖΙΟΥ
ΑΡΧΟΝΤΩ (ΑΡΧΟΝΤΙΑ)
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
18
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)
του
ΜΙΧΑΗΛ
19
ΝΤΙΝΤΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΛΑΖΑΡΟΥ
20
ΠΑΝΤΕΛΑΤΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
21
ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΑΘΗΝΑ (ΝΑΝΑ)
του
ΗΛΙΑ
22
ΠΟΝΕΡΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
23
ΣΥΝΤΑΚΗ
ΕΛΕΝΗ (ΕΛΕΝΑ)
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
24
ΤΙΤΕΛΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ

Περιφέρεια Μίκρας

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι 
1
ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
ΠΑΣΧΑΛΗΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
3
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
του
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
4
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5
ΒΟΥΤΣΑ
ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ)
του
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
6
ΓΚΟΛΝΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΣΑΣΑ)
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7
ΖΕΛΙΛΙΔΗΣ
ΔΑΜΙΑΝΟΣ
του
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
8
ΖΟΥΛΦΑΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΠΕΤΡΟΥ
9
ΚΕΚΗ
ΜΑΡΙΑ
του
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
10
ΛΕΩΝΙΔΑ
ΜΑΡΙΑ
του
ΙΩΑΝΝΗ
11
ΛΙΑΝΤΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
12
ΜΩΡΑΪΤΗΣ
ΑΡΓΥΡΙΟΣ (ΛΑΚΗΣ)
του
ΤΡΥΦΩΝΟΣ
13
ΠΑΣΙΑ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ)
του
ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
14
ΣΑΜΑΡΑΣ
ΣΩΚΡΑΤΗΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
15
ΤΖΙΒΑΝΟΓΛΟΥ
ΜΑΡΙΑ
του
ΑΒΡΑΑΜ
16
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ
ΣΥΜΕΩΝ
του
ΣΩΤΗΡΙΟΥ
17
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΦΑΝΗ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ


Κοινότητα Αγίας Παρασκευής

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας
1
  ΓΑΓΑΝΕΛΗ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
του
ΑΙΜΙΛΙΟΥ
2
  ΓΟΥΛΑΣΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
3
 ΔΗΜΟΥ
ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ)
του
ΑΡΧΟΝΤΗ
4
 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
5
 ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ
6
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)
του
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ
7
ΠΑΠΛΩΜΑΤΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
8
ΤΕΚΙΔΟΥ
ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ)
του
ΙΩΑΝΝΗ
9
ΤΣΙΟΥΒΑΚΑ   ΤΖΙΩΛΑ
ΜΑΡΙΑ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10
ΤΣΙΡΑΜΠΙΔΟΥ  ΤΟΥΦΑ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)
του
ΙΩΑΝΝΗ
11
ΧΑΛΚΙΔΟΥ
ΘΕΟΔΩΡΑ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Αγίου Αντωνίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας
1
ΖΙΓΚΙΡΙΔΗΣ
ΣΑΒΒΑΣ
του
ΘΕΟΦΙΛΟΥ
2
ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3
ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ
ΣΑΒΒΑΣ
του
ΙΟΡΔΑΝΗ
4
ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ
ΑΦΡΟΔΙΤΗ
του
ΣΤΑΥΡΟΥ
5
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
του
ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6
ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΟΥ
ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ)
του
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
7
ΤΣΑΚΟΥΜΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
8
ΧΑΛΚΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
του
ΘΕΟΧΑΡΗ

Κοινότητα Βασιλικών

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας
1
ΓΙΑΝΝΙΟΥ
ΟΛΓΑ
του
ΙΩΑΝΝΗ
2
ΖΑΛΑΚΩΣΤΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3
ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ
ΑΡΓΥΡΗ (ΡΟΥΛΑ)
του
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
4
ΚΑΡΑΝΤΑΛΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
5
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6
ΜΠΑΤΣΙΟΥΔΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
7
ΜΠΟΧΩΡΗΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
8
ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΑΓΓΕΛΙΚΗ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
9
ΠΙΠΙΝΙΚΑΣ
ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ (ΝΟΥΛΗΣ)
του
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
10
ΣΑΡΙΓΙΑΝΝΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΝΑ
του
ΛΑΖΑΡΟΥ
11
ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΔΗΜΗΤΡΑ
του
ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Θέρμης

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας
1
ΒΕΛΟΝΑ
ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ)
του
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
2
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ
ΛΕΩΝΙΔΑΣ
του
ΗΛΙΑ
3
ΓΚΑΛΕΤΣΑΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
4
ΖΑΧΑΡΙΟΥ
ΣΤΕΛΛΙΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
5
ΚΑΖΙΛΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
6
ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
7
ΚΩΝΣΤΑ
ΜΑΡΙΑ
του
ΑΝΕΣΤΗ
8
ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΘΩΜΑΣ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
9
ΜΠΑΡΑΧΑΝΟΥ
ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ (ΜΑΓΔΑ)
του
ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
10
ΜΠΟΥΛΙΩΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
11
ΞΟΥΡΙΔΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
του
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
13
ΠΙΣΤΕΛΑΣ
ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ)
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
14
ΣΚΟΥΦΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΝΥ)
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
15
ΦΩΤΙΑΔΗΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
16
ΧΑΖΙΡΗΣ
ΜΙΧΑΗΛ
του
ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ
17
ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ
του
ΜΙΧΑΗΛ

Κοινότητα Καρδίας

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας
1
ΑΝΔΡΕΟΥ
ΜΑΡΙΑ
του
ΡΑΛΛΗ
2
ΚΟΜΝΗΝΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
3
ΚΟΥΚΟΥΡΗ
ΜΑΡΙΑ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
4
ΚΥΡΙΑΖΗΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΚΥΡΙΑΚΟΥ
5
ΜΑΛΓΑΡΗ
ΕΛΕΝΗ
του
ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ
6
ΡΑΠΤΗΣ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
του
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7
ΣΑΜΑΡΑΣ
ΜΙΧΑΗΛ
του
ΙΩΑΝΝΗ
8
ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ
ΑΘΗΝΑ
του
ΑΛΚΙΒΙΑΔΗ
9
ΤΡΙΚΑΛΙΑΡΗΣ
ΙΩΑΚΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ)
του
ΗΛΙΑ
10
ΤΣΙΑΓΚΑΣ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
του
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
11
ΧΡΥΣΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

Κοινότητα Κάτω Σχολαρίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας
1
ΓΚΑΪΤΑΤΖΗ  ΜΑΥΡΙΔΟΥ
ΣΟΦΙΑ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2
ΖΗΣΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
3
ΚΑΡΑΤΣΟΡΗ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ)
του
ΜΙΛΤΙΑΔΗ
4
ΝΤΟΣΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΘΕΟΔΩΡΟΥ
5
ΟΥΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του
ΘΩΜΑ
6
ΣΚΥΛΙΤΣΗ ΚΑΤΙΓΚΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
του
ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
7
ΦΕΡΕΝΙΔΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
8
ΧΑΤΖΑΓΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του
ΑΝΤΩΝΙΟΥ

Κοινότητα Νέας Ραιδεστού

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας
1
ΒΑΡΝΑΛΗ – ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΟΥΛΑ)
του
ΣΑΒΒΑ
2
ΒΟΥΡΤΖΙΑΔΗΣ
ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ (ΑΡΗΣ)
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
3
ΚΑΤΡΑΝΙΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4
ΚΙΖΙΡΙΔΗΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ
του
ΗΛΙΑ
5
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ
ΠΑΥΛΟΣ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
6
ΜΕΛΕΤΙΑΔΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
του
ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
7
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
8
ΜΠΑΚΗ
ΖΑΦΕΙΡΙΑ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9
ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΟΥ
ΙΩΑΝΝΑ
του
ΣΤΕΦΑΝΟΥ
10
ΤΣΑΝΙΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
11
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Κοινότητα Νέου Ρυσίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας
1
ΑΒΤΖΙΔΟΥ
ΜΑΡΙΑ
του
ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
2
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ
ΒΛΑΣΙΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
3
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
4
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΣΑΡΑΝΤΗ
5
ΘΩΜΑΡΕΪΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΣΟΦΟΚΛΗ
6
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ
ΕΥΔΟΚΙΑ
του
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
7
ΜΑΖΓΑΛΙΑ
ΦΩΤΕΙΝΗ
του
ΜΙΧΑΗΛ
8
ΜΑΡΑΓΚΟΣ
ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ)
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
9
ΤΣΑΜΠΑΛΑ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ)
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10
ΦΡΑΝΤΖΙΔΗΣ
ΑΓΓΕΛΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
11
ΧΡΟΝΤΣΙΟΥ
ΜΑΡΙΑ
του
ΙΩΑΝΝΗ

Κοινότητα Περιστεράς

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας
1
ΒΑΡΛΑΜΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
2
ΒΑΡΛΑΜΗΣ
ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3
ΓΟΥΛΙΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
4
ΓΟΥΣΙΟΥ
ΜΑΡΙΑ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
5
ΔΙΓΚΑ (ΜΑΛΑΜΑΤΑ)
ΔΗΜΗΤΡΑ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6
ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗ
ΜΑΡΙΑ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
7
ΚΟΥΤΣΙΛΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
8
ΝΤΙΣΛΗΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Κοινότητα Πλαγιαρίου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας
1
ΒΑΪΡΑΜΗΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2
ΓΙΑΛΑΜΑ
ΣΟΦΙΑ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
3
ΚΑΪΦΑΣ
ΑΝΤΩΝΙΟΣ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
4
ΚΟΥΛΕΤΑΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
5
ΜΟΣΧΟΥΛΑ
ΓΡΑΜΜΑΤΗ (ΤΟΥΛΑ)
συζ.
ΑΓΓΕΛΟΥ
6
ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
του
ΙΩΑΝΝΗ
7
ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΙΩΑΝΝΗ
8
ΣΠΑΝΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΣ
του
ΑΣΤΕΡΙΟΥ
9
ΤΣΑΒΔΑΡΗ
ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ)
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
10
ΦΟΥΡΝΙΤΖΗ  ΜΠΟΥΔΟΥΝΑ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ)
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
11
ΨΕΙΡΑΚΗ
ΜΑΡΙΑ – ΡΟΥΣΑ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Σουρωτής

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας
1
ΑΣΛΑΝΗΣ
ΘΩΜΑΣ
του
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
2
ΓΕΝΗΓΕΩΡΓΗ
ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ)
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3
ΚΑΡΑΜΙΧΟΣ
ΠΑΥΛΟΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4
ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
5
ΜΠΙΖΕΡΑ
ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΩΛΙΝΑ)
του
ΘΕΟΦΙΛΟΥ
6
ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ
ΓΚΡΕΜΙΣΛΑΒ (ΓΚΡΕΜΗΣ)
του
ΒΑΛΕΡΙΑΝΟΥ
7
ΠΟΥΡΑΝΗ  ΦΙΛΙΟΥ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
του
ΙΩΑΝΝΗ
8
ΤΖΙΩΛΑΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Κοινότητα Ταγαράδων

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας
1
ΕΥΤΑΞΙΑ
ΟΛΓΑ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2
ΚΑΛΑΘΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3
ΚΑΠΟΥΛΑΣ
ΙΩΑΝΝΗΣ
του
ΑΧΙΛΛΕΩΣ
4
ΛΑΤΣΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ)
του
ΠΟΛΥΧΡΟΝΗ
5
ΛΙΑΠΗ
ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΒΙΚΥ)
του
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
6
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΒΙΚΤΩΡΙΑ (ΒΙΚΗ)
του
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ
7
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΕΥΘΥΜΙΟΥ
8
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ
του
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
9
ΤΟΛΙΔΟΥ  ΜΠΑΛΑΣΚΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
10
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ)
του
ΓΕΩΡΓΙΟΥ
11
ΦΡΑΓΚΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ

Κοινότητα Τριλόφου

Υποψήφιοι Σύμβουλοι Κοινότητας
1
ΑΛΜΑΛΗ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
2
ΛΙΟΛΙΟΥ  ΓΕΩΡΓΑΚΑ
ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ)
του
ΑΝΤΩΝΙΟΥ
3
ΜΗΤΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
4
ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΣ
του
ΧΡΗΣΤΟΥ
5
ΠΑΝΩΡΑ
ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
6
ΠΑΝΩΡΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
7
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ
ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ – ΕΙΡΗΝΗ
του
ΑΓΓΕΛΟΥ
8
ΡΟΥΠΟΥ  ΠΑΝΩΡΑ
ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ)
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
9
ΣΑΜΑΡΑΣ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ
του
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
10
ΣΤΑΘΑΚΗ
ΧΡΥΣΟΥΛΑ
του
ΝΙΚΟΛΑΟΥ
11
ΧΙΤΖΙΔΟΥ
ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΓΙΑΝΝΑ
του
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Στην παρούσα δήλωση επισυνάπτονται για κάθε υποψήφιο του συνδυασμού ανά εκλογική περιφέρεια και  ανά κοινότητα (με αλφαβητική σειρά εκλογικής περιφέρειας, αλφαβητική σειρά κοινότητας και αλφαβητική σειρά υποψηφίων) με την εξής σειρά τα παρακάτω δικαιολογητικά:
α) Υπεύθυνη δήλωση του υποψήφιου ότι: α) δεν έχει στερηθεί κανένα πολιτικό του δικαίωμα ή ότι έληξε η πρόσκαιρη αποστέρηση των δικαιωμάτων αυτών ή θα έχει λήξει την ημέρα της εκλογής, β) δεν συντρέχουν στο πρόσωπό του τα κωλύματα εκλογιμότητας του άρθρου 14 του Ν. 3852/2010 όπως ισχύει,  και, γ) αποδέχεται την υποψηφιότητα με το συνδυασμό “Δημοκρατική Ενότητα”, για το συγκεκριμένο αξίωμα και στη συγκεκριμένη εκλογική περιφέρεια ή στη συγκεκριμένη κοινότητα.
β) Πιστοποιητικό γέννησης, με το οποίο βεβαιώνεται η εγγραφή του υποψήφιου στο δημοτολόγιο του Δήμου
Θέρμης.
γ) Ηλεκτρονικό παράβολο (e-παράβολο) ονομαστικό ανά υποψήφιο με επισυναπτόμενο το αποδεικτικό εξόφλησής του από το οποίο προκύπτει ότι ο υποψήφιος δήμαρχος έχει καταθέσει και εξοφλήσει υπέρ του δημοσίου το ποσό των διακοσίων (200) ευρώ, ο κάθε υποψήφιος δημοτικός σύμβουλος έχει καταθέσει και εξοφλήσει το ποσό των πενήντα (50) ευρώ και ο κάθε υποψήφιος σύμβουλος κοινότητας έχει καταθέσει και εξοφλήσει το ποσό των δέκα (10) ευρώ αντίστοιχα.
Επιπρόσθετα, για τις (τους) έγγαμες (-ους) υποψηφίους που έχουν προσθέσει, ανεξαρτήτως σειράς, και το επώνυμο του (της) συζύγου επισυνάπτεται συμπληρωματικά των παραπάνω δικαιολογητικών και το πιστοποιητικό οικογενειακής κατάστασης για την πιστοποίηση του (πρόσθετου) επωνύμου.
ΘΕΡΜΗ , 05 ΜΑΪΟΥ 2019
 Ο ΔΗΛΩΝ
 ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
 ΤΟΥ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΥ “ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ”
 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΑ
 ΥΠΟΓΡΑΦΗ






Δεν υπάρχουν σχόλια