add1

Τελευταία Νέα:

Τα αποτελέσματα των Κυριακάτικων αγώνων (07/04)

/Παραθέτουμε τα αποτελέσματα των Κυριακάτικων αγώνων της ΕΠΣ Μακεδονίας της 7/4/2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

17.00 Ομόνοια Σίνδου – ΑΟ Καρδίας  0-2 TEΛΙΚΟ (Αναγνωστής 23′, Νιζάμης 90′)
17.00 Καμπανιακός – Φοίνικας Πολίχνης 1-0 TEΛΙΚΟ (Παπάζογλου 50′)
17.00 Ιάσων Αυγής – Κεραυνός Κολχικού 1-0 TEΛΙΚΟ (Ουρδούδης)

17.00 Θύελλα Περιστερώνα – Μαραθώνας 1-3 TEΛΙΚΟ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
 
17.00 ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης 2-0 TEΛΙΚΟ
17.00 Αστραπή Δενδροποτάμου – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 2-3 TEΛΙΚΟ (Ντουτζιάρης 30′ πεν. , Μπατιάς 70’/ Σακκόγλου 10′, 44′, Μούτσα 78′)
17.00 Αίας Ευόσμου – Ελευθεριακός  1-2 TEΛΙΚΟ
17.00 Μακεδονικός Γέφυρας – Αστέρας Αμπελοκήπων 0-3 TEΛΙΚΟ
17.00 Δόξα Ρετζικίου – Δόξα Πενταλόφου 2-3 TEΛΙΚΟ
17.00 ΓΣ Ηλιούπολης – Κανονιέρηδες  2-3 TEΛΙΚΟ (Αβράμης 13′ / Σταμπολίδης 28′ πεν.,33′, Ιακωβίδης 60′)
17.00 Ιωνικός – Αξιός Ανατολικού 1-1 TEΛΙΚΟ
17.00 Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Δόξα Αγ.Παύλου 1-1 TEΛΙΚΟ (Τσαλώνης 81′)

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
 
17.00 Παύλος Μελάς – Μακεδονικός Λητής  0-0 TEΛΙΚΟ
17.00 Ακρίτες Συκεών – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
17.00 ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Ελλήσποντος Μαδύτου 2-1 TEΛΙΚΟ (Λίλος, Ζαφειρίου)
17.00 ΠΑΟ Δορκάδας – Απόλλων Ζαγκλιβερίου 4-1 TEΛΙΚΟ  (Τσισμαλίδης, Μακρής 2, Στεργιάνας/Τσούκλης)
17.00 Κεραυνός Ωραιοκάστρου – ΠΑΟ Ξυλούπολης  1-0 TEΛΙΚΟ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(25η αγωνιστική)
 
11.30 Αναγέννηση Επανομής – Νίκη Μεσημερίου  0-0 TEΛΙΚΟ
11.30 Ποσειδώνας Καλαμαριάς* – Πανόραμα  1-0 ΤΕΛΙΚΟ (Ιωακειμίδης)
11.30 Εθνικός Πυλαίας* – Αναγέννηση Ρυσίου* 1-1 ΤΕΛΙΚΟ (Κοντοπίδης 57′)
11.30 Νίκη Κερασιάς – Αετός Βασιλικών 1-2 TEΛΙΚΟ
11.30 ΠΑΟ Διοικητηρίου – ΠΑΟΝ Επιβατών 0-1 TEΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
 
14.00 Ολυμπος Δενδροποτάμου – Ομόνοια Σταυρούπολης 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
11.30 ΑΜΣ Νικόπολη – Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή  4-2 TEΛΙΚΟ (Αρνίδης 10′, Αποστολίδης 12′, Νίτσης 25′, Τσάκαλος 44′,68′, Αιναλής 87′)
11.30 Εθνικός Μετεώρων – Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης 1-1 TEΛΙΚΟ
11.30 ΑΕ Αμπελοκήπων – Φίλιππος Ελεούσας 7-0 TEΛΙΚΟ
11.30 Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 4-1 TEΛΙΚΟ
11.30 Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου – Μακεδονικός Μοναστηρίου  4-0 TEΛΙΚΟ (Γενηγιώργης 7′, 13′)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
 
11.30 Αστραπή Νεάπολης – Αστραπή Μεσαίου 1-5 TEΛΙΚΟ
11.30 Ενωση Συκεών – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 0-7 TEΛΙΚΟ
11.30 Νίκη Ηρακλείου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου* 2-0 TEΛΙΚΟ (Υπήρξε 10λεπτη διακοπή)
13.30 Εθνικός Αστέρας – Νίκη Ευκαρπίας 1-1 TEΛΙΚΟ
13.30 Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Κεραυνός Αγίου Παύλου 2-4 TEΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
 
12.00 Νέστωρ Οσσας – Δάφνη Ευαγγελισμού 4-3 TEΛΙΚΟ (Με 10 παίκτες πήγε στην Όσσα η Δάφνη Ευαγγελισμού)
12.00 Δόξα Ασσήρου – ΑΕ Αγ.Γεωργίου  3-0 TEΛΙΚΟ (Kαλλίνης 18′, Γιαννακίδης 24′, Αγγελίδης 68′)
12.00 Αρης Καβαλαρίου – Εθνικός Λαγυνών 0-0 TEΛΙΚΟ
12.00 Αρης Ξηροποτάμου – Δράση Αρδαμερίου  1-0 TEΛΙΚΟ (Γαβριηλίδης)

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
 
11.30 Κισσός Χορτιάτη – Ιωάννης Παπάφης 3-1 TEΛΙΚΟ
11.30 ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Προοδευτική 0-0 TΕΛΙΚΟ
*Ο αγώνας διεξάγεται υπό τη παρουσία του Σάββα Δημητριάδη – Διαιτητής: Μαρόπουλος
11.30 Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Ατρόμητος Τριαδίου 2-2 TEΛΙΚΟ
11.30 Αετοί Θεσ/νίκης 2015 – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 0-1 TEΛΙΚΟ (Μουσαλάρι)
13.30 Πέρα – Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής 1-0 TEΛΙΚΟ
13.30 ΑΕ Φαλήρου – Αίολος  3-3 TEΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(23η αγωνιστική)
 
17.00 Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος 0-1 (83′)
17.00 Φοίνικας Καλαμαριάς – Δόξα Τριλόφου  1-3 TEΛΙΚΟ
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – ΑΣ Παπάδες 3-0 α.α.
17.00 Μέντεκας Καλαμαριάς – Αχιλλέας Περαίας 2-2 TEΛΙΚΟ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(2η αγωνιστική)
 
17.00 ΑΟ Θράκης – Αναγέννηση Καλοχωρίου Δ.Δ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(3η αγωνιστική)

 17.00 Μ.Αλέξ. Ελλήνων – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θ.  2-1 TEΛΙΚΟ
11.30 Νίκη Νεοχωρούδας – Αγ. Ιωάννης ο Χρυσόστομος 2-1 TΕΛΙΚΟ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(3η αγωνιστική)
 
12.00 Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Μαραθών Υποδομή 1926  6-0 TΕΛΙΚΟ

Δεν υπάρχουν σχόλια