Διακοπή υδροδότησης σε περιοχή της Θέρμης την Παρασκευή 8/12
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjiB8Suc0cuJJbDBPUl2O_gmOhftX7RN9_oRxBuB8Qyk0EJR1IKb3Hu6BAgE2FslnVjWjlKz9J-t30XRKxDKLIKYIrVKwQ7UZXz9vhm5DbcE8oiLpeWQx62OOI5_qu85Ky3cfeiDvhhvaQUX5JMu5gOjH5nxGzu2CgJTjqhtTIsNDJNfNdjcPgl8WP5/s16000/diakopi-nerou%5B1%5D%5B1%5D.jpg)
Η ΔΕΥΑ Θέρμης, ανακοινώνει ότι η διακοπή που θα πραγματοποιηθεί την Παρασκευή* 8/12/23 στην Κοινότητα Θέρμης και συγκεκριμένα στις οδούς Ραφαηλίδου Παπαδάκη, Π. Τσαλδάρη και επέκταση Θέρμης, (κάτω LIDL) οφείλεται σε εργασίες που πραγματοποιούνται από εργολάβο που έχει αναλάβει το έργο στην περιοχή.
Η υδροδότηση θα αποκατασταθεί με το πέρας των εργασιών.