Πλαγιάρι: Διακοπή Υδροδότησης
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjiB8Suc0cuJJbDBPUl2O_gmOhftX7RN9_oRxBuB8Qyk0EJR1IKb3Hu6BAgE2FslnVjWjlKz9J-t30XRKxDKLIKYIrVKwQ7UZXz9vhm5DbcE8oiLpeWQx62OOI5_qu85Ky3cfeiDvhhvaQUX5JMu5gOjH5nxGzu2CgJTjqhtTIsNDJNfNdjcPgl8WP5/s16000/diakopi-nerou%5B1%5D%5B1%5D.jpg)
//Ανακοίνωση Δήμου Θέρμης
Η ΔΕΥΑ Θέρμης ενημερώνει τους καταναλωτές ότι η διακοπή υδροδότησης στην περιοχή Πλαγιαρίου (εκτός σχεδίου προς Επανομή – Μηχανιώνα) είναι συνέπεια της διακοπής ηλεκτροδότησης για την αποκατάσταση της οποίας αποκλειστικός υπεύθυνος είναι η ΔΕΔΔΗΕ.
Η διακοπή της ηλεκτροδότησης έχει ως συνέπεια της διακοπή λειτουργίας του αντίστοιχου αντλιοστασίου της περιοχής με αποτέλεσμα την διακοπή της υδροδότησης.
Η ΔΕΔΔΗΕ έχει ενημερωθεί για το πρόβλημα από την Πέμπτη 18.30 μ.μ και έχει οχληθεί επανειλημμένως.