Το πρόγραμμα της Κυριακής 8 Μαΐου με αλλαγές σε γήπεδα παρατηρητές και γιατρούς - THERMISnews.gr

Τελευταία Νέα:

Το πρόγραμμα της Κυριακής 8 Μαΐου με αλλαγές σε γήπεδα παρατηρητές και γιατρούς





ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

👉Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF
(4η αγωνιστική)


Ελευθεριακός – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Τερζίδης Κοσμάς

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Αναστασιάδης Γεώργιος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF
(4η αγωνιστική)
————————————————-

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος

ΑΣ Νεάπολης – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τέλιος Χρυσοβαλάντης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF
(4η αγωνιστική)
————————————————-

Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Μαργαρίτου Χαρίκλεια

Κισσός Χορτιάτη – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χαϊτας Γεώργιος – Γιατρός:Ιντζεκώστας Ιωάννης

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF
(4η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
————————————————-

Μακεδονικός Λητής – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Λητής – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Στανούδης Δημήτριος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF
(4η αγωνιστική)
————————————————-

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος


👉Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF
(3η αγωνιστική)
————————————————-

Οδυσσέας Κορδελιού – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:

Θρίαμβος Παρθενίου – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο:Παρθενίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF
(3η αγωνιστική)
————————————————-

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ρουβίκωνας – Αστραπή Δενδροποτάμου 3-0 α.α.


Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAY OUT
(1η αγωνιστική)
———————————————————

ΑΟ Νέας Ευκαρπίας – Λύκοι Δήμου Π.Μελά

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF
(4η αγωνιστική)
————————————————-

Εθνικός Μετεώρων – Ενωση Συκεών

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Χαϊτας Γεώργιος – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτριος

Ελπίδες Συκεών – Ατλας Μενεμένης

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:14.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Πιλαφάς Χρήστος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF
(3η αγωνιστική)
————————————————-

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:

Δόξα Περιβολακίου – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Περιβολακίου – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος του Ελευθ. – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF
(3η αγωνιστική)
————————————————-

Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης – Πυρσός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Χαραλαμπίδης Σεραφείμ

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ PLAYOFF
(3η αγωνιστική)
————————————————-

Αχιλλέας Περαίας – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Περαίας – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Παπαδάκης Δημοκράτης

ΑΟ Σούτερς – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος


Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ – 2η ΦΑΣΗ PLAY OUT
(1η αγωνιστική)
———————————————————

Αργοναύτης Καλαμαριάς – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
—————————————–

Αναγέννηση Προχώματος – Νέα Πολιτεία Ευόσμου 3-0 α.α.

Μακεδών Ευόσμου – Νίκη Νεοχωρούδας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

Διάπλασις – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Θεοχαρίδης Δημήτριος – Γιατρός:Λεύκου Χρήστος

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Αστέρας Κορδελιού 3-0 α.α.

Αίολος Ευόσμου 2014 – Μακεδονία Ευκαρπίας

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Περγέλης Παναγιώτης


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
—————————————–

΄Ηφαιστος Θέρμης – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Ποιμενίδης Θεόδωρος

Φοίνικας Τούμπας – ΠΑΟΚ Πολίχνης 3-0 α.α.

Δράση Αρδαμερίου – Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Γραμματάς Μιχαήλ

ΑΣ Αγ. Παύλου – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:14.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Σουρβίνος Σπύρος

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης – Ακαδ.Πρωταθλημάτων Πεύκων

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ
(18η αγωνιστική)
—————————————–

Αναγέννηση Νέων Επιβατών – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Δόξα Τούμπας – Μαραθώνας Υποδομή 1926

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:17.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:Μούρτης Χρήστος

Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – Κανάρης 3-0 α.α.

Αναγέννηση Επταπυργίου – Κεραυνός Μονοπηγάδου

Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:17.00


Παρατηρητής: – Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος








Δεν υπάρχουν σχόλια