SL2: Πρεμιέρα με ντέρμπι Ολυμπιακός Β’-ΠΑΟΚ Β’ - Όλο το πρόγραμμα - THERMISnews.gr

Τελευταία Νέα:

SL2: Πρεμιέρα με ντέρμπι Ολυμπιακός Β’-ΠΑΟΚ Β’ - Όλο το πρόγραμμα



Πραγματοποιήθηκε η νέα κλήρωση της Super League 2 η οποία έβγαλε ντέρμπι στην πρεμιέρα της με τη διεξαγωγή της αναμέτρησης Ολυμπιακός Β' - ΠΑΟΚ Β' για τον Α' όμιλο. Στο Β' όμιλο ξεχωρίζει το Κηφισιά - Παναθηναϊκός Β' και το ΑΕΚ Β' - Καλαμάτα
Πραγματοποιήθηκε η νέα κλήρωση της Super League 2 η οποία έβγαλε ντέρμπι με άρωμα Super League στην πρεμιέρα του πρωταθλήματος η οποία αναμένεται να διεξαχθεί το Σαββατοκύρικο 7-8/11 με τον Ολυμπιακό Β' να υποδέχεται τον ΠΑΟΚ Β' για τον Α' όμιλο.

Στο Β' όμιλο στην πρεμιέρα ξεχωρίζει η αναμέτρηση Κηφισιά - Παναθηναϊκός Β' και το ΑΕΚ Β' - Καλαμάτα. 

Δείτε αναλυτικά την πρώτη αγωνιστική σε Α' όμιλο και Β' όμιλο.

Α ΟΜΙΛΟΣ:

1η Αγωνιστική 18η

Απόλλων Λάρισας - Τρίκαλα

Ολυμπιακός Β - ΠΑΟΚ Β


Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός Βόλου

Τρίγλια - Νίκη Βόλου

Βέροια - Αλμωπός Αριδαίας

Απόλλων Πόντου - Καβάλα

Αν. Καρδίτσας - Θεσπρωτός

Πιερικός - Ξάνθη

Ρεπό: ΑΕΛ


2η Αγωνιστική 19η

Θεσπρωτός - Πιερικός

Καβάλα - Αν. Καρδίτσας

Αλμωπός Αριδαίας - Απόλλων Πόντου

Νίκη Βόλου - Βέροια

Ολυμπιακός Βόλου - Τρίγλια

ΠΑΟΚ Β - Πανσερραϊκός

Τρίκαλα - Ολυμπιακός Β

ΑΕΛ - Απόλλων Λάρισας

Ρεπό: Ξάνθη


3η Αγωνιστική 20ή

Ολυμπιακός Β - ΑΕΛ

Πανσερραϊκός - Τρίκαλα

Τρίγλια - ΠΑΟΚ Β

Βέροια - Ολυμπιακός Βόλου

Απόλλων Πόντου - Νίκη Βόλου

Αν. Καρδίτσας - Αλμωπός Αριδαίας

Πιερικός - Καβάλα

Ξάνθη - Θεσπρωτός

Ρεπό: Απόλλων Λάρισας


4η Αγωνιστική 21η

Καβάλα - Ξάνθη

Αλμωπός Αριδαίας - Πιερικός

Νίκη Βόλου - Αν. Καρδίτσας

Ολυμπιακός Βόλου - Απόλλων Πόντου

ΠΑΟΚ Β - Βέροια

Τρίκαλα - Τρίγλια

ΑΕΛ - Πανσερραϊκός

Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Β

Ρεπό: Θεσπρωτός


5η Αγωνιστική 22η

Πανσερραϊκός - Απόλλων Λάρισας

Τρίγλια - ΑΕΛ

Βέροια - Τρίκαλα

Απόλλων Πόντου - ΠΑΟΚ Β

Αν. Καρδίτσας - Ολυμπιακός Βόλου

Πιερικός - Νίκη Βόλου

Ξάνθη - Αλμωπός Αριδαίας

Θεσπρωτός - Καβάλα

Ρεπό: Ολυμπιακός Β


6η Αγωνιστική 23η

Αλμωπός Αριδαίας - Θεσπρωτός

Νίκη Βόλου - Ξάνθη

Ολυμπιακός Βόλου - Πιερικός

ΠΑΟΚ Β - Αν. Καρδίτσας

Τρίκαλα - Απόλλων Πόντου

ΑΕΛ - Βέροια

Απόλλων Λάρισας - Τρίγλια

Ολυμπιακός Β - Πανσερραϊκός

Ρεπό: Καβάλα


7η Αγωνιστική 24η

Τρίγλια - Ολυμπιακός Β

Βέροια - Απόλλων Λάρισας

Απόλλων Πόντου - ΑΕΛ

Αν. Καρδίτσας - Τρίκαλα

Πιερικός - ΠΑΟΚ Β

Ξάνθη - Ολυμπιακός Βόλου

Θεσπρωτός - Νίκη Βόλου

Καβάλα - Αλμωπός Αριδαίας

Ρεπό: Πανσερραϊκός


8η Αγωνιστική 25η

Νίκη Βόλου - Καβάλα

Ολυμπιακός Βόλου - Θεσπρωτός

ΠΑΟΚ Β - Ξάνθη

Τρίκαλα - Πιερικός

ΑΕΛ - Αν. Καρδίτσας

Απόλλων Λάρισας - Απόλλων Πόντου

Ολυμπιακός Β - Βέροια

Πανσερραϊκός - Τρίγλια

Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας


9η Αγωνιστική 26η

Βέροια - Πανσερραϊκός

Απόλλων Πόντου - Ολυμπιακός Β

Αν. Καρδίτσας - Απόλλων Λάρισας

Πιερικός - ΑΕΛ

Ξάνθη - Τρίκαλα

Θεσπρωτός - ΠΑΟΚ Β

Καβάλα - Ολυμπιακός Βόλου

Αλμωπός Αριδαίας - Νίκη Βόλου

Ρεπό: Τρίγλια


10η Αγωνιστική 27η

Ολυμπιακός Βόλου - Αλμωπός Αριδαίας

ΠΑΟΚ Β - Καβάλα

Τρίκαλα - Θεσπρωτός

ΑΕΛ - Ξάνθη

Απόλλων Λάρισας - Πιερικός

Ολυμπιακός Β - Αν. Καρδίτσας

Πανσερραϊκός - Απόλλων Πόντου

Τρίγλια - Βέροια

Ρεπό: Νίκη Βόλου


11η Αγωνιστική 28η

Απόλλων Πόντου - Τρίγλια

Αν. Καρδίτσας - Πανσερραϊκός

Πιερικός - Ολυμπιακός Β

Ξάνθη - Απόλλων Λάρισας

Θεσπρωτός - ΑΕΛ

Καβάλα - Τρίκαλα

Αλμωπός Αριδαίας - ΠΑΟΚ Β

Νίκη Βόλου - Ολυμπιακός Βόλου

Ρεπό: Βέροια


12η Αγωνιστική 29η

ΠΑΟΚ Β - Νίκη Βόλου

Τρίκαλα - Αλμωπός Αριδαίας

ΑΕΛ - Καβάλα

Απόλλων Λάρισας - Θεσπρωτός

Ολυμπιακός Β - Ξάνθη

Πανσερραϊκός - Πιερικός

Τρίγλια - Αν. Καρδίτσας

Βέροια - Απόλλων Πόντου

Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου


13η Αγωνιστική 30ή

Αν. Καρδίτσας - Βέροια

Πιερικός - Τρίγλια

Ξάνθη - Πανσερραϊκός

Θεσπρωτός - Ολυμπιακός Β

Καβάλα - Απόλλων Λάρισας

Αλμωπός Αριδαίας - ΑΕΛ

Νίκη Βόλου - Τρίκαλα

Ολυμπιακός Βόλου - ΠΑΟΚ Β

Ρεπό: Απόλλων Πόντου


14η Αγωνιστική 31η

Τρίκαλα - Ολυμπιακός Βόλου

ΑΕΛ - Νίκη Βόλου

Απόλλων Λάρισας - Αλμωπός Αριδαίας

Ολυμπιακός Β - Καβάλα

Πανσερραϊκός - Θεσπρωτός

Τρίγλια - Ξάνθη

Βέροια - Πιερικός

Απόλλων Πόντου - Αν. Καρδίτσας

Ρεπό: ΠΑΟΚ Β


15η Αγωνιστική 32η

Πιερικός - Απόλλων Πόντου

Ξάνθη - Βέροια

Θεσπρωτός - Τρίγλια

Καβάλα - Πανσερραϊκός

Αλμωπός Αριδαίας - Ολυμπιακός Β

Νίκη Βόλου - Απόλλων Λάρισας

Ολυμπιακός Βόλου - ΑΕΛ

ΠΑΟΚ Β - Τρίκαλα

Ρεπό: Αν. Καρδίτσας


16η Αγωνιστική 33η

ΑΕΛ - ΠΑΟΚ Β

Απόλλων Λάρισας - Ολυμπιακός Βόλου

Ολυμπιακός Β - Νίκη Βόλου

Πανσερραϊκός - Αλμωπός Αριδαίας

Τρίγλια - Καβάλα

Βέροια - Θεσπρωτός

Απόλλων Πόντου - Ξάνθη

Αν. Καρδίτσας - Πιερικός

Ρεπό: Τρίκαλα


17η Αγωνιστική 34η

Ξάνθη - Αν. Καρδίτσας

Θεσπρωτός - Απόλλων Πόντου

Καβάλα - Βέροια

Αλμωπός Αριδαίας - Τρίγλια

Νίκη Βόλου - Πανσερραϊκός

Ολυμπιακός Βόλου - Ολυμπιακός Β

ΠΑΟΚ Β - Απόλλων Λάρισας

Τρίκαλα - ΑΕΛ

Ρεπό: Πιερικός



Και συνοπτικά το πρόγραμμα εδώ:






Β ΟΜΙΛΟΣ:

1η Αγωνιστική 18η

Καλλιθέα - Ζάκυνθος

Αιγάλεω - Χανιά

Ηρόδοτος - Διαγόρας

Λεβαδειακός - Αστέρας Βλαχιώτη

Ρόδος - Εργοτέλης

Επισκοπή - Καραϊσκάκης

Κηφισιά - Παναθηναϊκός

ΑΕΚ Β - Καλαμάτα

Ρεπό: ΟΦΙ


2η Αγωνιστική 19η

Παναθηναϊκός Β - ΑΕΚ Β

Καραϊσκάκης - Κηφισιά

Εργοτέλης - Επισκοπή

Αστέρας Βλαχιώτη - Ρόδος

Διαγόρας - Λεβαδειακός

Χανιά - Ηρόδοτος

Ζάκυνθος - Αιγάλεω

ΟΦΙ - Καλλιθέα

Ρεπό: Καλαμάτα


3η Αγωνιστική 20ή

Αιγάλεω - ΟΦΙ

Ηρόδοτος - Ζάκυνθος

Λεβαδειακός - Χανιά

Ρόδος - Διαγόρας

Επισκοπή - Αστέρας Βλαχιώτη

Κηφισιά - Εργοτέλης

ΑΕΚ Β - Καραϊσκάκης

Καλαμάτα - Παναθηναϊκός Β

Ρεπό: Καλλιθέα


4η Αγωνιστική 21η

Καραϊσκάκης - Καλαμάτα

Εργοτέλης - ΑΕΚ Β

Αστέρας Βλαχιώτη - Κηφισιά

Διαγόρας - Επισκοπή

Χανιά - Ρόδος

Ζάκυνθος - Λεβαδειακός

ΟΦΙ - Ηρόδοτος

Καλλιθέα - Αιγάλεω

Ρεπό: Παναθηναϊκός Β


5η Αγωνιστική 22η

Ηρόδοτος - Καλλιθέα

Λεβαδειακός - ΟΦΙ

Ρόδος - Ζάκυνθος

Επισκοπή - Χανιά

Κηφισιά - Διαγόρας

ΑΕΚ Β - Αστέρας Βλαχιώτη

Καλαμάτα - Εργοτέλης

Παναθηναϊκός Β - Καραϊσκάκης

Ρεπό: Αιγάλεω


6η Αγωνιστική 23η

Εργοτέλης - Παναθηναϊκός Β

Αστέρας Βλαχιώτη - Καλαμάτα

Διαγόρας - ΑΕΚ Β

Χανιά - Κηφισιά

Ζάκυνθος - Επισκοπή

ΟΦΙ - Ρόδος

Καλλιθέα - Λεβαδειακός

Αιγάλεω - Ηρόδοτος

Ρεπό: Καραϊσκάκης


7η Αγωνιστική 24η

Λεβαδειακός - Αιγάλεω

Ρόδος - Καλλιθέα

Επισκοπή - ΟΦΙ

Κηφισιά - Ζάκυνθος

ΑΕΚ Β - Χανιά

Καλαμάτα - Διαγόρας

Παναθηναϊκός Β - Αστέρας Βλαχιώτη

Καραϊσκάκης - Εργοτέλης

Ρεπό: Ηρόδοτος


8η Αγωνιστική 25η

Αστέρας Βλαχιώτη - Καραϊσκάκης

Διαγόρας - Παναθηναϊκός Β

Χανιά - Καλαμάτα

Ζάκυνθος - ΑΕΚ Β

ΟΦΙ - Κηφισιά

Καλλιθέα - Επισκοπή

Αιγάλεω - Ρόδος

Ηρόδοτος - Λεβαδειακός

Ρεπό: Εργοτέλης


9η Αγωνιστική 26η

Ρόδος - Ηρόδοτος

Επισκοπή - Αιγάλεω

Κηφισιά - Καλλιθέα

ΑΕΚ Β - ΟΦΙ

Καλαμάτα - Ζάκυνθος

Παναθηναϊκός Β - Χανιά

Καραϊσκάκης - Διαγόρας

Εργοτέλης - Αστέρας Βλαχιώτη

Ρεπό: Λεβαδειακός


10η Αγωνιστική 27η

Διαγόρας - Εργοτέλης

Χανιά - Καραϊσκάκης

Ζάκυνθος - Παναθηναϊκός Β

ΟΦΙ - Καλαμάτα

Καλλιθέα - ΑΕΚ Β

Αιγάλεω - Κηφισιά

Ηρόδοτος - Επισκοπή

Λεβαδειακός - Ρόδος

Ρεπό: Αστέρας Βλαχιώτη


11η Αγωνιστική 28η

Επισκοπή - Λεβαδειακός

Κηφισιά - Ηρόδοτος

ΑΕΚ Β - Αιγάλεω

Καλαμάτα - Καλλιθέα

Παναθηναϊκός - ΟΦΙ

Καραϊσκάκης - Ζάκυνθος

Εργοτέλης - Χανιά

Αστέρας Βλαχιώτη - Διαγόρας

Ρεπό: Ρόδος


12η Αγωνιστική 29η

Χανιά - Αστέρας Βλαχιώτη

Ζάκυνθος - Εργοτέλης

ΟΦΙ - Καραϊσκάκης

Καλλιθέα - Παναθηναϊκός Β

Αιγάλεω - Καλαμάτα

Ηρόδοτος - ΑΕΚ Β

Λεβαδειακός - Κηφισιά

Ρόδος - Επισκοπή

Ρεπό: Διαγόρας


13η Αγωνιστική 30η

Κηφισιά - Ρόδος

ΑΕΚ Β - Λεβαδειακός

Καλαμάτα - Ηρόδοτος

Παναθηναϊκός Β - Αιγάλεω

Καραϊσκάκης - Καλλιθέα

Εργοτέλης - ΟΦΙ

Αστέρας Βλαχιώτη - Ζάκυνθος

Διαγόρας - Χανιά

Ρεπό: Επισκοπή


14η Αγωνιστική 31η

Ζάκυνθος - Διαγόρας

ΟΦΙ - Αστέρας Βλαχιώτη

Καλλιθέα - Εργοτέλης

Αιγάλεω - Καραϊσκάκης

Ηρόδοτος - Παναθηναϊκός Β

Λεβαδειακός - Καλαμάτα

Ρόδος - ΑΕΚ Β

Επισκοπή - Κηφισιά

Ρεπό: Χανιά


15η Αγωνιστική 32η

ΑΕΚ Β - Επισκοπή

Καλαμάτα - Ρόδος

Παναθηναϊκός Β - Λεβαδειακός

Καραϊσκάκης - Ηρόδοτος

Εργοτέλης - Αιγάλεω

Αστέρας Βλαχιώτη - Καλλιθέα

Διαγόρας - ΟΦΙ

Χανιά - Ζάκυνθος

Ρεπό: Κηφισιά


16η Αγωνιστική 33η

ΟΦΙ - Χανιά

Καλλιθέα - Διαγόρας

Αιγάλεω - Αστέρας Βλαχιώτη

Ηρόδοτος - Εργοτέλης

Λεβαδειακός - Καραϊσκάκης Άρτας

Ρόδος - Παναθηναϊκός Β

Επισκοπή - Καλαμάτα

Κηφισιά - ΑΕΚ Β

Ρεπό: Ζάκυνθος


17η Αγωνιστική 34η

Καλαμάτα - Κηφισιά

Παναθηναϊκός Β - Επισκοπή

Καραϊσκάκης - Ρόδος

Εργοτέλης - Λεβαδειακός

Αστέρας Βλαχιώτη - Ηρόδοτος

Διαγόρας - Αιγάλεω

Χανιά - Καλλιθέα

Ζάκυνθος - ΟΦΙ

Ρεπό: ΑΕΚ Β


Και συνοπτικά το πρόγραμμα εδώ:









Δεν υπάρχουν σχόλια