ΕΠΣ Μακεδονίας: Το πρόγραμμα πρωταθλήματος για το Σ/Κ 20-21 Νοεμβρίου με αλλαγές σε έδρες και ώρες - THERMISnews.gr

Τελευταία Νέα:

ΕΠΣ Μακεδονίας: Το πρόγραμμα πρωταθλήματος για το Σ/Κ 20-21 Νοεμβρίου με αλλαγές σε έδρες και ώρες


ΕΠΣ Μακεδονίας: Το πρόγραμμα πρωταθλήματος για το Σ/Κ 20-21 Νοεμβρίου με αλλαγές σε έδρες και ώρες

ΣΑΒΒΑΤΟ 20.11.2021

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)

——————————————

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Ορφέας Puma Ξάνθης

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα – ώρα:15.00


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
——————————————

Αετός Βασιλικών – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Βασιλικών – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Αχιλλέας Τριανδρίας – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Ξεφτέρη Ευαγγελία


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου

Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα:15.30

– Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΜΑΣ Αγχιάλου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Βορνίτης Ηλίας


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
————————————–

Νίκη Ευκαρπίας – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Γρηγορίου Δημήτριος

ΑΣ Νεάπολης – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Νταλάρας Αθανασιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–

Πανόραμα – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:15.00

– Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

ΑΕ Πυλαίας – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Κισσός Χορτιάτη – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:15.00

– Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–

ΠΑΟΚ – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Σιουραντάνης Κωνσταντινος – Γιατρός:Κεφαλάς Χαράλαμπος

Νίκη Μεσημερίου – Αστέρας Ραιδεστού

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

Δόξα Τριλόφου – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–

Θρίαμβος Παρθενίου – Μ.Αλέξ. Ελλήνων ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Ομόνοια Σίνδου – Μαγνησιακός

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Στεφάνου Αφροδίτη


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Κυρκου Αννα


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Ποντιακός Πολυδενδρίου

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–

Χαρίλαος Επαμεινώνδας – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Τζέκος Ιωάννης


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–

Αριστοτέλης – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Ντέκας Νικόλαος

ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία

Αχιλλέας Περαίας – Ελπίδες Θερ.Θέρμης

Γήπεδο:Περαίας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Χαρανίδη Παρασκευή


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————–

Μακεδών Ευόσμου – Διάπλασις

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Μουρατίδου Χρ-Μαρία


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————–

΄Ηφαιστος Θέρμης – ΑΣ Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Γεωργίου Ευάγγελος

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Αναστασιάδης, Χατζόπουλος, Τσεκούρας, Χατζηγεωργίου Αλ.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ: Κοντογιάννη, Κωλέτση, Μαυρόπετρος, Τσιόμπανου.



ΚΥΡΙΑΚΗ 21.11.2021

Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
——————————————

Θερμαϊκός Θέρμης – Μ. Αλέξανδρος Ορφανίου

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00

Εθνικός Σοχού – Αναγέννηση Πλαγιάς

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:15.00


Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(7η αγωνιστική)
——————————————

Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Αρης Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγροτικού Αστέρα – ώρα:15.00


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
——————————————

Δόξα Πενταλόφου – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γ.τ. Ελευθ. – Γιατρός:Χατζηπαυλίδης Δημήτριος

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ιωνικός

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:11.30

– Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Βογιατζής Γεώργιος

Καμπανιακός – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Λάτσιος Δημήτρης


Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
——————————————

Παύλος Μελάς – Ποσειδώνας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00

– Γιατρός:Παναγιωτίδης Στράτος

Μαραθώνας – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–

ΑΕ Αμπελοκήπων – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:15.30

– Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Ελευθεριακός – ΓΣ Ηλιούπολης

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Τσικρικώνης Γρηγόριος

Μακεδονικός Γέφυρας – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Γέφυρας – ώρα:11.00

– Γιατρός:Χριστοδουλάκης Κώστας


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:13.15

– Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

ΠΟ Ξηροκρήνης – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:10.30

– Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–

Αρης Θεσσαλονίκης – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Ποντίκης Στέλιος – Γιατρός:Ιορδανίδης Δημήτρης

Ακρίτες Συκεών – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Δημητρουλης Σωτηριος


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–

Μακεδονικός Λητής – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο:Λητής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Στοϊλούδης Γεώργιος

Νέστωρ Οσσας – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο:Όσσας – ώρα:11.30

– Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

ΠΑΟΚ Σταυρού – Δόξα Ασσήρου

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
————————————–

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.00

– Γιατρός:Τράϊκος Αρης

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Μελιτέας

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

– Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Δόξα Αγ.Παύλου – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00

– Γιατρός:Κωλέτση Ισμήνη

ΙΕΚ ΔΕΛΤΑ – ΠΑΟΔ

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παν.


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(5η αγωνιστική)
—————————————–

Ορφέας Σουρωτής – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου

Γήπεδο:Σουρωτής – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–

Οδυσσέας Κορδελιού – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Καλινδέρης

Δάφνη Ακροποτάμου – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο:Ακροποτάμου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)

ΑΜΣ Νικόπολη – Ρουβίκωνας

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Αηδονίδου Ρεβέκα

Αστραπή Δενδροποτάμου – ΑΟ Νέας Ευκαρπίας ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:11.00

– Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–

Ελπίδες Συκεών – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:15.30

– Γιατρός:Παφίλης Γεώργιος

Ατλας Μενεμένης – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:13.00

– Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Εθνικός Μετεώρων – Ενωση Συκεών

Γήπεδο:Μετεώρων – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Πολυσίδης Νικόλαος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–

Μ.Αλέξ. Πέντε Βρυσών – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Πέντε Βρυσών – ώρα:15.00

– Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:11.00

– Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Δάφνη Ευαγγελισμού – Δόξα Περιβολακίου

Γήπεδο:Ευαγγελισμού – ώρα:11.00

– Γιατρός:Γούτη Χριστίνα


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–

Ιωάννης Παπάφης – Πέρα

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:13.00

– Γιατρός:Χατζηπαναγιώτης Παν.

ΑΕ Μαρτίου – ΑΕ Ελπίδα Τούμπας

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.30

– Γιατρός:Βαφείδου Κυριακή

Προοδευτική – Μ.Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ(4η αγωνιστική)
—————————————–

Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————–

Αίολος Ευόσμου 2014 – ΑΟ Μεσήμβριας

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:11.00

– Γιατρός:Αχλάτης Βλάσιος

Νίκη Νεοχωρούδας – Νέα Πολιτεία Ευόσμου

Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:11.00

– Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

Μακεδονία Ευκαρπίας – Αστέρας Κορδελιού

Γήπεδο:Ευκαρπίας – ώρα:15.00

– Γιατρός:Τσιόμπανου Φανή

Αναγέννηση Προχώματος – Σταυραετός Ευξεινούπολης

Γήπεδο:Προχώματος – ώρα:11.30

– Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελεημων


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————–

ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ/κης – Φοίνικας Σχολαρίου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:15.00

– Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα

ΠΑΟΚ Πολίχνης – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

– Γιατρός:Μαυρόπετρος Γεώργιος

Φοίνικας Τούμπας – Δράση Αρδαμερίου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:09.00

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Φλώρου Μαρία

Ακαδ. Πρωταθλητών Πεύκων – Κυψέλη Νεάπολης

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00

– Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(2η αγωνιστική)
—————————————–

Αναγέννηση Επταπυργίου – Μαραθώνας Υποδομή 1926

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:10.30

– Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Αστέρια

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:13.00

– Γιατρός:Κοντογιάννη Ειρήνη

Αναγέννηση Νέων Επιβατών – Δόξα Τούμπας

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:11.30

– Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Κεραυνός Μονοπηγάδου – Κανάρης

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:11.30

– Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ: Σεμερτζής, Φασούλας, Μεταξάς, Χύτας.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΟΙ ΙΑΤΡΟΙ – ΥΠΕΥΘ. Α’ ΒΟΗΘΕΙΩΝ:

11.00: Παπαδόπουλος Γ., Τσαμαντουρίδης, Φλώρου, Μουρατίδου.

15.00: Παπαδόπουλος Γ., Ιωαννίδης, Λάλλας, Κωλέτση.




Δεν υπάρχουν σχόλια