Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (13/11/21) - THERMISnews.gr

Τελευταία Νέα:

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (13/11/21)



Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων:


11:50 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 Valenciana - Ελεύθερα Δοκιμαστικά 3


13:30 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto3 Valenciana - Eλεύθερα δοκιμαστικά 4


14:25 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP Valenciana - Eλεύθερα δοκιμαστικά 4


15:00 PAOK TV
ΠΑΟΚ Β' – Πανσερραϊκός Super League 2


15:00 Eurosport 1
Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Σάμπο


15:05 COSMOTE SPORT 7 HD
MotoGP


15:30 Eurosport 2
Δυναμικό Τρίαθλο: Παγκόσμιο πρωτάθλημα


16:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Βοσνία-Ερζεγοβίνη – Φινλανδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά


16:05 COSMOTE SPORT 7 HD
Moto2 Μηχανοκίνητα


16:50 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 - Grand Prix Σάο Πάουλο Ελεύθερα Δοκιμαστικά 2


17:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP 250 Stockholm Open


17:00 ΕΡΤ3
Ιωνικός HNC Revolution - Προμηθέας Πάτρας Basket League


17:00 ΕΡΤ Sports 2
Formula 1, Γκραν Πρι Σάο Πάουλο, τρίτες ελεύθερες δοκιμές


17:00 ΕΡΤ Sports 1
Κολοσσός – Λαύριο Basket League


17:50 Eurosport 1
Αλπικό Σκι: Λεχ Τσουρς, Γυναίκες Σκι


19:00 COSMOTE SPORT 1 HD
Νορβηγία – Λετονία Ευρωπαϊκά Προκριματικά


19:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Τουρκία – Γιβραλτάρ Ευρωπαϊκά Προκριματικά


19:05 COSMOTE SPORT 8 HD
Φούσε Βερολίνου – Μαγδεμβούργο Liqui Moly Bundesliga


19:15 COSMOTE SPORT 9 HD
Μπουγιούκτσεκμετσε - Αναντολού Εφές Τουρκικό Πρωτάθλημα


20:00 ΕΡΤ3
ΚΑΕ Παναθηναϊκός ΟΠΑΠ – ΑΕΚ Basket League


20:00 Eurosport 2
PGA Tour Γκολφ


21:00 Novasports 4HD
Μπρίντιζι – Τρέντο Lega Basket Serie A


21:20 COSMOTE SPORT 5 HD
Formula 1 2021 - Grand Prix Σάο Πάουλο Κατατακτήριες Δοκιμές


21:30 Novasports Prime
Λας Πάλμας – Σαραγόσα Β' Ισπανίας


21:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Ουαλία – Λευκορωσία Ευρωπαϊκά Προκριματικά


21:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Γκραν Κανάρια – Μπασκόνια ACB Liga Endesa


21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Μαυροβούνιο – Ολλανδία Ευρωπαϊκά Προκριματικά


21:45 COSMOTE SPORT 1 HD
Γαλλία – Καζακστάν Ευρωπαϊκά Προκριματικά


21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Βέλγιο – Εσθονία Ευρωπαϊκά Προκριματικά


21:55 ΕΡΤ2
Formula 1 - Grand Prix Μεξικό Κατατακτήριες Δοκιμές


22:00 COSMOTE SPORT 9 HD
Μαρία Σάκκαρη - Πάουλα Μπαντόσα Round Robin


22:00 COSMOTE SPORT 6 HD
Next Gen ATP Finals Τελικός


23:45 COSMOTE SPORT 8 HD
UFC Fight Night Μαξ Χόλογουεϊ vs Γιερ Ροντρίγκεζ


Δεν υπάρχουν σχόλια