Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (9/10/21) - THERMISnews.gr

Τελευταία Νέα:

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας (9/10/21)



Δείτε αναλυτικά το σημερινό πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων:
11:45 Eurosport 2
Αντοχή μοτοσικλετών: Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Μηχανοκίνητα

11:55 ΕΡΤ Sports-COSMOTE SPORT 5 HD 1
Γκραν Πρι Κωνσταντινούπολης, 3ες ελεύθερες δοκιμές Μηχανοκίνητα

12:30 ΕΡΤ3
Ιωνικός ΝΦ-Ολυμπιακός Πρωτάθλημα Χάντμπολ Α1 Ανδρών

14:30 Novasports 6HD
DTM: Norisring Μηχανοκίνητα

14:55 ΕΡΤ2 Formula 1 - COSMOTE SPORT 5 HD
2021 - Τουρκικό Γκραν Πρι Κατατακτήριες Δοκιμές

15:30 COSMOTE SPORT 4 HD
Μπαχτσεσεχίρ – Φενέρμπαχτσε Τουρκικό Πρωτάθλημα Mπάσκετ

16:00 SDNA TV
Παναθηναϊκός-Χίος Πόλο ανδρών

16:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Λιθουανία - Βουλγαρία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

16:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Καζακστάν - Βοσνία-Ερζεγοβίνη Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

17:00 ΕΡΤ Sports 1
Ιωνικός – Άρης Basket League Μπάσκετ

17:00 ΕΡΤ3 Προμηθέας
Πάτρας – ΠΑΟΚ Basket League Μπάσκετ

18:00 Eurosport 1
Γύρος Βαντέ Ποδηλασία

19:00 COSMOTE SPORT 8 HD
Αζερμπαϊτζάν - Ιρλανδία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 7 HD
Φινλανδία - Ουκρανία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 3 HD
Σκωτία – Ισραήλ Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

19:00 COSMOTE SPORT 2 HD
Σουηδία - Κόσοβο Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

19:00 OPEN TV – Cosmote
Sport 1 Γεωργία – Ελλάδα Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

19:30 Eurosport 1
Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα, ποδηλασίας πίστας Ποδηλασία

20:00 ΕΡΤ3
ΑΕΚ - Λάρισα Basket League Μπάσκετ

21:00 COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Μαρία Σάκκαρη-Βικτόρια Γκόλουμπιτς Masters 1000 BNP Paribas Open Indian Wells Τένις *

21:00 Novasports 4HD
Ντερτόνα – Μπρίντιζι Lega Basket Serie A Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 5 HD
Ελβετία - Βόρεια Ιρλανδία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 4 HD
Τενερίφη – Σαραγόσα ACB Liga Endesa Μπάσκετ

21:45 COSMOTE SPORT 9 HD
Λουξεμβούργο - Σερβία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 8 HD
Πολωνία - Σαν Μαρίνο Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 7 HD
Μολδαβία - Δανία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 3 HD
Ουγγαρία - Αλβανία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

21:45 COSMOTE SPORT 2 HD
Ανδόρα – Αγγλία Προκριματικά Παγκοσμίου Κυπέλλου 2022 Ποδόσφαιρο

22:00 Novasports Prime
Οβιέδο - Σπόρτινγκ Χιχόν Β' Ισπανίας Ποδόσφαιρο

23:45 COSMOTE SPORT 8 HD
UFC Fight Night 2021 Μαρίνα Ροντρίγκεζ - Μακένζι Ντερν




Δεν υπάρχουν σχόλια