Ποδόσφαιρο - Γ΄ Εθνική: Τα αποτελέσματα της Κυριακής- Νίκη Θερμαϊκού εντός έδρας - THERMISnews.gr

Τελευταία Νέα:

Ποδόσφαιρο - Γ΄ Εθνική: Τα αποτελέσματα της Κυριακής- Νίκη Θερμαϊκού εντός έδρας



Συνεχίστηκε η δράση στη Γ΄ Εθνική για ένα ακόμη Σαββατοκύριακο. 
Δείτε συγκεντρωτικά τα αποτελέσματα όλων των ομίλων:

6η αγωνιστική

 

1ος όμιλος

Αναγέννηση Θαλασσιάς-Απόλλων Παραλιμνίου 0-2

Νέστος Χρυσούπολης-Ηρακλής Αμπελοκήπων 0-1

Αλεξανδρούπολη FC-Εθνικός Σοχού 0-3

Πανδραμαϊκός-ΑΕ Εύοσμου 0-0

Αετός Οφρυνίου-ΑΕ Αμπελοκήπων 4-0

Άρης Αβάτου-Ελπίδα Σαπών 0-0

ΑΕ Διδυμότειχου-Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου 2-0

Δόξα Ν. Σιδηροχωρίου-Ορφέας Ξάνθης 0-3 α.α


2ος όμιλος

Αγροτικός Αστέρας-ΠΑΟ Κουφαλίων 2-0

Νίκη Αγκαθιάς-Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας 0-2

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας-Θύελλα Σαρακηνών 0-2

Θερμαϊκός Θέρμης-ΠΟ Νέας Καλλικράτειας 4-1

Αναγέννηση Πλαγιάς-Μακεδονικός 0-0

Εδεσσαϊκός-Εθνικός Γιαννιτσών 3-1

ΑΣ Αναγέννηση Γιαννιτσών-Αετός Βαρβάρας 3-0

Ρεπό: Ποσειδώνας Μηχανιώνας


3ος όμιλος

ΑΣ Μετέωρα-Ατρόμητος Παλαμά 1-1

Κοζάνη-Ερμής Αμυνταίου 2-2 

Δίας Δίου-ΑΕ Καρίτσας 0-0

ΠΟ Φήκης-Εθνικός Νέου Κεραμιδίου 1-0

Αετός Μακρυχωρίου-Μακεδονικός Φούφα 3-0 

Αναγέννηση Καρδίτσας-Οικονόμος Τσαριτσάνης 6-0

ΠΟ Ελασσόνας-ΑΟ Σελλάνων 0-1

Ρεπό: Ηρακλής Λάρισας


4ος όμιλος

ΓΣ Αλμυρού-Φωκικός 2-1

ΑΠΟ Αταλάντη-Νέα Αρτάκη 1-3

Θησέας Αγριάς-Αμβρυσσέας Διστόμου 1-0

ΑΟ Υπάτου-Διαγόρας Στεφανοβικείου 1-0

Ηρακλής Ψαχνών-Οπούντιος Μαρτίνου 3-0 α.α

Ρεπό: Δήμητρα Ευξεινούπολης


5ος όμιλος – 5η αγωνιστική

ΑΕ Λευκίμμης-Αναγέννηση Άρτας 3-0

Θύελλα Κατσικάς-ΠΑΣ Πρέβεζα 0-0

ΑΕ Μεσολογγίου-ΟΦΑΜ 0-1

Τηλυκράτης Λευκάδας-Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 1-0

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου-Αστέρας Καληράχης 3-1

Αμβρακικός Λουτρού-Παναγρινιακός  0-0


6ος όμιλος – 5η αγωνιστική

Φωστήρας-Πανναξιακός 1-0

Εθνικός-Αήττητος Σπάτων 0-0

ΑΕ Μοσχάτου-Προοδευτική 0-0

Πανιώνιος-Μαρκό 1-0

Ηλιούπολη-Χαραυγιακός 2-0

Ρεπό: ΑΕ Μυκόνου


7ος όμιλος

Φοίνικας Νέας Επιδαύρου-Κορωνίδα Κοιλάδας 1-1

Ερμιονίδα-ΠΑΟ Ρουφ 0-1

Μολαϊκός-Ερμής Μελιγούς 2-1

Ατρόμητος Χιλιομοδίου-Πανναυπλιακός 3-2

Άγιος Ιερόθεος-Παναρκαδικός 0-1

Άρης Σκάλας-Πανγυθεατικός 1-1 (Σάββατο 17/4)

Ρεπό: Κηφισιά


8ος όμιλος

ΑΟ Πυλίου Κω-Αιολικός 1-0

Πυθαγόρας ΑΨΕΣ-Αίας Σαλαμίνας 0-6

Ακράτητος-Μικρασιατική Χίου 2-0

Αετός Λουτρών-ΑΟ Καραβάς 0-0

Πανελευσινιακός-Κερατσίνι 3-0

Θύελλα Ραφήνας-Αστέρας Βάρης 0-0


9ος όμιλος

 Παλληξουριακός-Παναιγιάλειος 0-2

Αίας Γαστούνης-Εθνικός Σκουλικάδου 2-3

ΑΠΣ Ζάκυνθος-ΑΟ Τσιλιβή 1-0

ΑΟ Διαβολιτσίου-ΠΑΟ Βάρδας 3-1

Ναυπακτιακός Αστέρας-Αχαΐκη 1-1

Θύελλα Πατρών-Πάμισος Μεσσήνης 0-0

Ρεπό: Διαγόρας Βραχνεΐκων


10ος όμιλος

ΑΕ Νεάπολης-Γιούχτας 0-1

Αλμυρός Γαζίου-ΑΟ Δαμάστα 1-0

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Πόρος 6-1

Άγιος Νικόλαος-Ρεθυμνιακός 2-0

Άρης Σούδας-Αναγέννηση Ιεράπετρας 3-0

ΑΟ Παλαιόχωρας-Ηρόδοτος 0-3 α.α

Πλατανιάς-Άρης Ρεθύμνου 3-0 α.α

Αστέρας Ρεθύμνου-Ατσαλένιος 1-2 (Σάββατο 17/4)




Δεν υπάρχουν σχόλια