Τελευταία Νέα:

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 12-13 Οκτωβρίου - Στην σέντρα και η Γ΄κατηγορία

Αποτέλεσμα εικόνας για Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)



Κανονιέρηδες – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:

Ελευθεριακός – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:

Μελιτέας – Αστέρας Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:

ΜΑΣ Αγχιάλου – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Αγγελοχωρίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:

Νίκη Μεσημερίου – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:

Μαραθώνας – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:

Αστέρας Ραιδεστού – Αναγέννηση Επανομής

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Εθνικός Ευόσμου – Εθνικός Μαλγάρων

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΠΟ Ξηροκρήνης – Σταυραετός Ευξεινούπολης 3-0 α.α.

ΓΣ Ηλιούπολης – Θρίαμβος Παρθενίου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αξιός Ανατολικού – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Ανατολικού – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)

Μακεδονικός Μοναστηρίου – Αστραπή Νεάπολης

Γήπεδο:Μοναστηρίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Αίολος

Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΕ Πυλαίας – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) (4η αγωνιστική)
ΑΕ Μαρτίου – Ατρόμητος Πλαγιαρίου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:

Απόλλων Κάτω Σχολαρίου – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Μίκρας – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Αναγέννηση Προχώματος – Ορφέας Αγ. Τριάδας

Γήπεδο:Προχώματος – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΟ Μεσήμβριας – ΠΑΟΚ Πολίχνης

Γήπεδο:Μεσήμβριας – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Αγίας Παρασκευής – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:

Δόξα Τούμπας – Μ. Αλέξανδρος Θεσ/κης

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (1η αγωνιστική)
Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015 – Ενωση Συκεών

Γήπεδο:Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ρουβίκωνας – Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αετός Ανω Σταυρού – ΠΑΟ Καρτερών

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Παπατζίκος, Μαραντίδης, Χατζόπουλος, Χαϊτας, Βότσαρης, Λημνιός.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13.10.2019



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΣ Φλώρινα

Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:16.00 – Γιατρός:



Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
Αρης Θεσσαλονίκης – Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:16.00

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
ΑΕ Ευόσμου – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο:Λαγκαδά – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:

ΑΟ Καρδίας – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:

Εθνικός Σοχού – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Σοχού – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:

Ομόνοια Σίνδου – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:

Παύλος Μελάς – Ιάσων Αυγής

Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:

Καμπανιακός – Ιωνικός

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΠΑΟ Ξυλούπολης

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)

Δόξα Ρετζικίου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Πεύκων – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:

Δόξα Πενταλόφου – Δόξα Αγ.Παύλου

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
Διγενής Κρυονερίου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Κρυονερίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:

Νίκη Ηρακλείου – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Ηρακλείου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:

ΑΕ Φιλύρου – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:

Ελλήσποντος Μαδύτου – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο:Μαδύτου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου

Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Γιατρός:

ΑΣ Νεάπολης – Θύελλα Περιστερώνα

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:12.00

Παρατηρητής:Μελενικιώτης Πασχάλης – Γιατρός:

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Κεραυνός Κολχικού

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
Εθνικός Πυλαίας – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Αριστοτέλης

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Πανόραμα

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Ολυμπος Δενδροποτάμου

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:

Δόξα Ελπίδας – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταύρος – Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Ελπίδες Σταυρούπολης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Φίλιππος Ελεούσας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Μαγνησιακός – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Γαλλικού (Ιωνίας) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΜΣ Νικόπολη – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Αστραπή Μεσαίου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Μακεδών Ευόσμου – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:13.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Μελισσοχωρίου – ώρα:11.30

Παρατηρητής:Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Γιατρός:

Εθνικός Αστέρας – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ατρόμητος Φιλαδέλφειας – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο:Φιλαδέλφειας – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Βρασίδας Βρασνών – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς

Γήπεδο:Βρασνών – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Δόξα Ασσήρου – Αρης Καβαλαρίου

Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:

Δάφνη Ευαγγελισμού – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο:Ευαγγελισμού – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Εθνικός Λαγυνών – Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο:Λαγυνών – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Δόξα Γερακαρούς – Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο:Γερακαρούς – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Ελπίδες Θερ.Θέρμης – Κισσός Χορτιάτη

Γήπεδο:Λακκιάς – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – ΠΑΟ Διοικητηρίου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:10.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Πυρσός Θεσσαλονίκης – Ατρόμητος Τριαδίου

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:13.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Πέρα – Προοδευτική

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:15.00

Παρατηρητής:Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:



Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Μέντεκας Καλαμαριάς

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Δόξα Τριλόφου – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο:Τριλόφου – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
Νέα Πολιτεία Ευόσμου – Δόξα Αδένδρου

Γήπεδο:Ελπίδας Ευόσμου – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ακαδ. Ποδ. Ζάχου – Δάφνη Ακροποτάμου

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:14.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ελπίδες Αμπελοκήπων – Διγενής Μονολόφου

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
Κυψέλη Νεάπολης – Χαρ. Επαμεινώνδας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Κανάρης – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ.

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:13.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΣ Αγ. Παύλος – ΑΟ Θράκης

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

Ελπίδες Συκεών – ΑΟ Σούτερς

Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα:14.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΛΙΟΝΤΑΡΑΚΙΑ – Αναγέννηση Επταπυργίου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
Ερμής Μηχανιώνας – ΟΜΑΔΑ Α

Μαραθών Υποδομή 1926 – ΑΣ Νέων Ν.Κρήνης

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπήγαδου – Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα:11.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:



Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(1η αγωνιστική)
Φοίνικας Σχολαρίου – ΑΕ Αγ. Γεωργίου

Γήπεδο:Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα:16.30

Παρατηρητής: – Γιατρός:

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Σεμερτζής, Σκουφός, Αποστολίδης, Μαραντίδης, Χατζόπουλος, Συμεωνίδης.

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 09.10.2019



Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
Ποσειδώνας Μηχανιώνας – Θερμαϊκός Θέρμης

Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:16.00

– Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας

Μακεδονικός – Θύελλα Σαρακηνών

Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:16.00



Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
ΠΑΟ Κουφαλίων – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Κουφαλίων (παλιό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος

Φοίνικας Πολίχνης – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς

Ιάσων Αυγής – Εθνικός Σοχού

Γήπεδο:Αυγής – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Παπαδημόπουλος Δημ.

Ιωνικός – Ομόνοια Σίνδου

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Παύλος Μελάς

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Καμπανιακός

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία



Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
ΠΑΟΚ Σταυρού – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο:Σταυρού – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Διγενής Κρυονερίου – ΑΕ Φιλύρου

Γήπεδο:Κρυονερίου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος

Μακεδονικός Λητής – Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο:Λητής – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης

Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – Απόλλων Ζαγκλιβερίου

Γήπεδο:Αγίου Βασιλείου – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Κουρκουνάσιος Πέτρος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος

ΠΑΟ Δορκάδας – ΑΣ Νεάπολης

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία

Θύελλα Περιστερώνα – Κεραυνός Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Περιστερώνας – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν

Κεραυνός Κολχικού – Μακεδονικός Ασκού

Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:16.30

Παρατηρητής:Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης

ΑΝ. ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ: Λαζαρίδης, Σκουφός, Κοντός, Παπαδόπουλος Γ., Ρακόπουλος.

ΑΝ. ΙΑΤΡΟΙ ΑΓΩΝΑ: Σαριδάκης, Παπαγιάννης.


Δεν υπάρχουν σχόλια