Τελευταία Νέα:

Πρεμιέρα στην Β’ κατηγορία…το πρόγραμμα του επόμενου Σαββατοκύριακου 21/22 Σεπτεμβρίου

Αποτέλεσμα εικόνας για ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21.09.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————

Ιάσων Αυγής – ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Αυγής – ώρα:17.00

Ιωνικός – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο:Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα:17.00

ΠΑΟ Ξυλούπολης – Φοίνικας Πολίχνης

Γήπεδο:Ξυλούπολης – ώρα:17.00

Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ηρακλής Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΠΑΟΝ Επιβατών

Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:17.00

Καμπανιακός – ΑΠΕ Λαγκαδά

Γήπεδο:Χαλάστρας – ώρα:17.00

Παύλος Μελάς – ΑΟ Καρδίας

Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:17.00

Ομόνοια Σίνδου – Εθνικός Σοχού

Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:17.00


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————

Μελιτέας – Ελευθεριακός

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:17.00

ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη

Γήπεδο:Αγίου Αθανασίου – ώρα:17.00

ΜΑΣ Αγχιάλου – Κανονιέρηδες

Γήπεδο:Αγχιάλου – ώρα:17.00


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)——————————————————

Αστέρας Ραιδεστού – Αναγέννηση Ρυσίου

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:17.00

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αετός Βασιλικών

Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:17.00


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————

Εθνικός Μαλγάρων – Μ.Αλέξ. Ελλήνων

Γήπεδο:Μαλγάρων – ώρα:17.00

ΠΟ Ξηροκρήνης – Δόξα Ελπίδας

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.00

Εθνικός Ευόσμου – Αξιός Ανατολικού

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.00


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) (1η αγωνιστική)
——————————————————

Αστραπή Νεάπολης – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου

Γήπεδο:Συκεών (Παλαιό) – ώρα:17.00

Μακεδονικός Μοναστηρίου – ΑΜΣ Νικόπολη

Γήπεδο:Μοναστηρίου – ώρα:17.00
 
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————

Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας – Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:17.00

Κεραυνός Αγίου Παύλου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.00


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————

Αρης Καβαλαρίου – Νέστωρ Οσσας

Γήπεδο:Καβαλαρίου – ώρα:17.00


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————

Ελπίδες Θερ.Θέρμης – ΑΕ Πυλαίας

Γήπεδο:Λακκιάς – ώρα:17.00

ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αετοί Θεσ/νίκης 2015

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:17.00


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————

ΑΕ Μαρτίου – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου

Γήπεδο:Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα:17.00

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Αργοναύτης Καλαμαριάς

Γήπεδο:Αγίας Τριάδας – ώρα:17.00

Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Αχιλλέας Περαίας

Γήπεδο:Πλαγιαρίου – ώρα:17.00


ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22.09.2019


Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————

Θερμαϊκός Θέρμης – Εδεσσαϊκός

Γήπεδο: Θέρμης – ώρα:………

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————

Δόξα Πενταλόφου – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου

Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.00

Αίας Ευόσμου – Δόξα Ρετζικίου

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:17.00

Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου – Μακεδονικός Γέφυρας

Γήπεδο:Καλοχωρίου (νέο) – ώρα:17.00

Αστέρας Αμπελοκήπων – Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:11.00

Δόξα Αγ.Παύλου – Αχιλλέας Τριανδρίας

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:11.00


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————

Απόλλων Ζαγκλιβερίου – ΠΑΟΚ Σταυρού

Γήπεδο:Ζαγκλιβερίου – ώρα:17.00

ΑΣ Νεάπολης – Ελλήσποντος Μαδύτου

Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) – ώρα:12.00

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Νίκη Ηρακλείου

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:11.30

Κεραυνός Κολχικού – Διγενής Κρυονερίου

Γήπεδο:Κολχικού – ώρα:11.30

Μακεδονικός Ασκού – Μακεδονικός Λητής

Γήπεδο:Ασκού – ώρα:11.30

Θύελλα Περιστερώνα – Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου

Γήπεδο:Περιστερώνας – ώρα:17.00

Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου – ΠΑΟ Δορκάδας

Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου – ώρα:17.00


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————

Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης – Μαραθώνας

Γήπεδο:Αγίου Γεωργίου – ώρα:11.00

Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Εθνικός Πυλαίας

Γήπεδο:Αγίου Αντωνίου – ώρα:17.00

Πανόραμα – Κεραυνός Αγγελοχωρίου

Γήπεδο:Πανοράματος – ώρα:17.00

Αριστοτέλης – Ορφέας Σουρωτής

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:11.00

Αναγέννηση Επανομής – ΑΕ Κρήνης

Γήπεδο:Επανομής – ώρα:17.00


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Ομόνοια Σταυρούπολης

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:17.00

Θρίαμβος Παρθενίου – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο:Παρθενίου – ώρα:11.30

Ολυμπος Δενδροποτάμου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά

Γήπεδο:Μενεμένης – ώρα:11.00


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————

Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Μαγνησιακός

Γήπεδο:Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα:17.00

Ελπίδες Σταυρούπολης – Ακρίτες Συκεών

Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00

Φίλιππος Ελεούσας – ΑΕ Αμπελοκήπων

Γήπεδο:Ελεούσας – ώρα:11.30

Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Εθνικός Μετεώρων

Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:17.00


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————

Μακεδών Ευόσμου – Εθνικός Αστέρας

Γήπεδο:Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα:11.00

Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης

Γήπεδο:Ωραιοκάστρου – ώρα:17.00

Αστραπή Μεσαίου – Νίκη Ευκαρπίας

Γήπεδο:Μεσαίου – ώρα:17.00

ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:17.00


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————

ΠΑΟΚ Ανοιξιάς – Δάφνη Ευαγγελισμού

Γήπεδο:Ανοιξίας – ώρα:17.00

Δόξα Ασσήρου – Εθνικός Λαγυνών

Γήπεδο:Ασσήρου – ώρα:17.00

Ποντιακός Πολυδενδρίου – Ηρακλής Μοδίου

Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:17.00

Βρασίδας Βρασνών – Δόξα Γερακαρούς

Γήπεδο:Βρασνών – ώρα:17.00

Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Ελλήσποντος Κριθιάς

Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας – ώρα:17.00


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————

Κισσός Χορτιάτη – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος

Γήπεδο:Χορτιάτη – ώρα:11.00

ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Πέρα

Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:11.00

Ατρόμητος Τριαδίου – Προοδευτική

Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:17.00

Αίολος – ΑΕ Φαλήρου

Γήπεδο:Αγίου Παύλου – ώρα:13.00


Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————

Μέντεκας Καλαμαριάς – Ελπίδες Φοίνικα 2011

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:17.00

Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Δόξα Τριλόφου

Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα:14.00

Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Ιωάννης Παπάφης

Γήπεδο:Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα:11.30

Δεν υπάρχουν σχόλια