Τελευταία Νέα:

ΕΠΣ Μακεδονίας: Το πρόγραμμα των αγώνων 08 & 09 Ιουνίου

Αποτέλεσμα εικόνας για goal

Οι “έδρες” των τελικών play off & play out της Β’ Κατηγορίας


ΣΑΒΒΑΤΟ 08.06.2019
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (3η αγωνιστική)
————————————————–
Αστέρας Αμπελοκήπων – Δόξα Πενταλόφου 
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Χαϊτας Γεώργιος – Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (3η αγωνιστική)
————————————————–
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΠΑΟ Ξυλούπολης 
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Μακεδονικός Λητής – Κεραυνός Ωραιοκάστρου 
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (3η αγωνιστική)
————————————————–
Εθνικός Πυλαίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF (4η αγωνιστική)
—————————————————————–
Ομόνοια Σταυρούπολης – ΜΑΣ Αγχιάλου 
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OUT (3η αγωνιστική)
—————————————————————–
Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης – Κανάρης
Γήπεδο: Μεγ. Αλεξάνδρου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Αστέριος – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
ΚΥΡΙΑΚΗ 09.06.2019
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (3η αγωνιστική)
————————————————–
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΟΚ Αγ. Αθανασίου 
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ PLAY OFF (3η αγωνιστική)
————————————————–
ΠΑΟΝ Επιβατών – Αετός Βασιλικών 
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 18.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OUT (3η αγωνιστική)
—————————————————————–
Ορφέας Αγίας Τριάδας – Μαγνησιακός Ιωνίας
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF (4η αγωνιστική)
—————————————————————–
Νίκη Ηρακλείου – Δόξα Ασσήρου 
Γήπεδο: Αγροτικού Αστέρα – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OUT (3η αγωνιστική)
—————————————————————–
Αστραπή Νεάπολης – ΑΕ Αγίου Γεωργίου 
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Μακρίδης Ιωάννης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF (4η αγωνιστική)
—————————————————————–
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Αχιλλέας Περαίας 
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Δεν υπάρχουν σχόλια