Τελευταία Νέα:

Ολα τα ονόματα από τη κατάθεση του συνδυασμού "ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ ΔΗΜΟΥ ΘΕΡΜΗΣ" κατά κοινότητα

Μετά και την επίσημη κατάθεση των υποψηφιοτήτων, παραθέτουμε τους υποψήφιους με του συνδυασμού της Αννας Τσιφτελίδου "ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΠΟΛΙΤΩΝ Δ.ΘΕΡΜΗΣ" ως ακολούθως:

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

1 Αγοραστούδη Ευγενία του Αντωνίου
2 Δανιηλίδης Διονύσιος του Κυριάκου
3 Κοτσεκίδου Αναστασία (Σούλα) του Βασιλείου
4 Κουφάκης Δημήτριος του Ιωάννη
5 Μοσχόπουλος Μοσχόπουλος του Μιχαήλ
6 Σαραφιανός Χρήστος του Ηλία
7 Τουλκερίδης Γεώργιος του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΡΜΗΣ

1 Ακριτίδου Αικατερίνη (Κατερίνα) του Θεοδώρου
2 Αποστόλου Απόστολος του Ιωάννη
3 Βογιατζή Φωτεινή του Αθανασίου
4 Γαβριηλίδης Δημήτριος του Παύλου
5 Γιαννακούλας Απόστολος του Χρήστου
6 Γκαγκαλνάς Αλέξανδρος του Αχιλλέα
7 Δαραής Αντώνιος του Δημητρίου
8 Ιωσηφίδης Ιωάννης του Ξενοφώντα
9 Κεραμάρης Κανάρης (Άρης) του Στέφανου
10 Κεφαλάς Ανέστης του Κωνσταντίνου
11 Κιμπίρης Μιλτιάδης (Μίλτος) του Δημητρίου
12 Μιχαηλίδου Ευαγγελία του Στέργιου
13 Παναγιώτου Νικόλαος του Ιωάννη
14 ΠαπαδοπούλουΕυθυμία (Έφη) του Δημητρίου
15 Παπαρρίζου Ελένη του Αθανασίου
16 Προκοπίου Ζήσης του Νικολάου
17 Τασιάδης Θεοδόσιος (Σάκης) του Γρηγόριου
18 Τσαβαλά Αικατερίνη (Κατερίνα) του Σπυρίδωνα
19 Χίνη Δήμητρα του Νικολάου

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΙΚΡΑΣ

1 Αναστοπούλου -Τζαμαλή -Κοτσανά Ρουμπίνη του Βασιλείου
2 Δούκας Δημήτριος του Παναγιώτη
3 Ζιάκα Αγγελική του Γρηγορίου
4 Μαϊκίδης Χρήστος του Γεωργίου
5 Παπαδοπούλου Φανή του Θεόφιλου
6 Πάτκου Αφροδίτη του Μιλτιάδη
7 Πολιτίδης Νικόλαος του Κωνσταντίνου
8 Πράτανος Απόστολος του Αθανασίου
9 Σανδάλης Δημήτριος του Γεωργίου
10 Σταμνά Αικατερίνη του Γεωργίου
11 Φιρινίδης Σταμάτιος του Δημητρίου
12 Χατζηαντωνίου Αργυρώ του Αλεξάνδρου
13 Χρυσοστομίδου - Σαμαρά Όλγα του Αναστασίου
14 Ψύλλος Δημήτριος του Κωνσταντίνου

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

1 Αργυράκης Κωνσταντίνος του Πολυχρόνη
2 Καΐπη Χαρούλα του Θεόφιλου
3 Ντούρος Δημήτριος του Νικολάου
4 Παπαδοπούλου Άννα του Χαράλαμπου
5 Παυλίδου Μαρία του Χαράλαμπου
6 Τζαβέλας Δημήτριος του Οδυσσέα
7 Χαριτίδου - Παμπουκίδου Ευθυμία (Έφη) του Κωνσταντίνου

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ

1 Λαζαρίδης Νικόλαος του Στέφανου
2 Μανουσαρίδης Ελευθέριος (Λευτέρης) του Γεωργίου
3 Παπαδοπούλου Ευθυμία του Χαράλαμπου
4 Παπαθανασίου Αγγελική του Ιωάννη
5 Παυλίδης Ιωάννης του Χαράλαμπου

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ 

1 Βασιλειάδης Κοσμάς του Γεωργίου
2 Γεωργιάδης Απόστολος του Κωνσταντίνου
3 Θέος Ιωάννης του Δημητρίου
4 Καραγιαννίδου Σουλτάνα (Τάνια) του Παύλου
5 Κούσα Μαρία του Αποστόλου
6 Κυριακίδου Μαρία του Ανέστη
7 Σαλαγκούδη Ανδρονίκη του Αναστασίου
8 Σινάκος Απόστολος του Γεωργίου
9 Σκαρλής Αντώνιος του Αριστείδη

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΘΕΡΜΗΣ

1 Γιαννακούλας Χρήστος του Στέργιου
3 Καραπέτσας Κωνσταντίνος του Αθανασίου
4 Κασάπης Κωνσταντίνος του Βασιλείου
2 Κοκκίνης Σπύρος του Νικολάου
5 Λιλίτσας Γεώργιος του Ιωάννη
6 Παπασαραφιανού Πηνελόπη συζ Βασιλείου
7 Παυλίδου Ελισσάβετ του Αλέξανδρου
8 Περγαμινού Χρυσή του Χαράλαμπου
9 Ρικούδης Απόστολος του Κυριάκου
10 Σουτζόγλου Αναστασία (Ναταλί) του Πρόδρομου
11 Σταματάκου Μαρία του Σταματίου
12 Τουλούδη Ευαγγελία (Βάλια) του Νικολάου
13 Τριανταφυλλίδης Νικόλαος του Θεόφιλου
14 Τσολναράς Αντώνιος του Χρήστου
15 Χρίστογλου Μαλαματίνα (Τίνα) του Ιωάννη

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ

1 Γεωργιάδης Αλέξανδρος του Ιωάννη
2 Ευθυμιάδου - Παναγιώτου Σταυρούλα του Φίλιππου
3 Πετρίδου Λυγερή (Λία) του Θεοδόσιου
4 Σαμψωνίδου - Αμοιρίδου Μαρία του Ιωάννη
5 Σκαρλάτου Θεοδώρα (Δώρα) του Σάββα
6 Τσίγκανος Κανάρης του Χαράλαμπου
7 Χρυσοχοΐδης Παύλος του Βασιλείου

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ

1 Ασημοπούλου - Μπύρου Ακριβή (Βιβή) του Μιχαήλ
2 Γέσιου Βασιλική (Βίκυ) του Δημητρίου
3 Δαβλάρας Στυλιανός (Στέλιος) του Ευσταθίου
4 Μάρκου Ελένη του Θεοδώρου
5 Μαυρομιχάλης Κωνσταντίνος του Συμεών
6 Τούμπα Ευφροσύνη (Φρόσω) του Γεωργίου
7 Τσούρμα - Αμπατζίδου Φωτεινή (Φαίη) του Ράλλη
8 Χρηβατάκης Δημήτριος του Γεωργίου

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ

1 Αναστόπουλος - Τζαμαλής Ανάστος του Γεωργίου
2 Βουρκούδης Απόστολος του Ξενοφώντα
3 Κεχαΐδη Δήμητρα του Ιωάννη
4 Πιστόκουλος Αθανάσιος του Θεοφάνη
5 Σελέκος Δημήτριος του Νικολάου
6 Φινοπούλου Ευανθία (Εύη) του Δημήτριου
7 Χολή Θεοδώρα (Δώρα) του Αθανασίου

ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

1 Putrino Giovanna του Bruno
2 Βασιλειάδου Σοφία του Παναγιώτη
3 Κουκουλής Χρήστος του Αντωνίου
4 Οικονόμου Νικόλαος του Κωνσταντίνου
5 Περδικούρης Άγγελος του Χρήστου
6 Σαμαράς Βασίλειος του Γεωργίου
7 Σαμούρη - Θεοδοσιάδου Στέλλα του Αστερίου

Δεν υπάρχουν σχόλια