Τελευταία Νέα:

Τα αποτελέσματα των ποδοσφαιρικών αγώνων της ΕΠΣΜ της 4&5 Μαϊου

Αποτέλεσμα εικόνας για γκολ
Τα αποτελέσματα των αγώνων που έγιναν το Σαββατοκύριακο 4 και 5 Μαϊου έχουν ως εξης:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 5/5/2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(30η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θέρμης – ΑΕ Ευόσμου 7-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Καρδίας – Μαραθώνας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Φοίνικας Πολίχνης – Αχιλλέας Τριανδρίας 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Σοχού – Κεραυνός Κολχικού 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Θύελλα Περιστερώνα 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ομόνοια Σίνδου – Ιάσων Αυγής 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Μελιτέας – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Καμπανιακός – Ποσειδώνας Μηχανιώνας 0-0 ΤΕΛΙΚΟ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)

Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Αστέρας Αμπελοκήπων 1-1 ΤΕΛΙΚΟ 
Δόξα Πενταλόφου – Ελευθεριακός 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Κανονιέρηδες – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου 2-4 ΤΕΛΙΚΟ 
Αξιός Ανατολικού – ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Αγ.Παύλου – Αστραπή Δενδροποτάμου 2-5 ΤΕΛΙΚΟ
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Αίας Ευόσμου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ιωνικός – Μακεδονικός Γέφυρας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΓΣ Ηλιούπολης – Δόξα Ρετζικίου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)

Μακεδονικός Λητής – Ελλήσποντος Κριθιάς 3-0 α.α.
Ελλήσποντος Μαδύτου – ΠΑΟΚ Σταυρού 1-2 ΤΕΛΙΚΟ 
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Παύλος Μελάς 2-0 ΤΕΛΙΚΟ 
ΠΑΟ Ξυλούπολης – ΑΣ Νεάπολης 2-2 ΤΕΛΙΚΟ
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ακρίτες Συκεών 2-0 ΤΕΛΙΚΟ 
ΠΑΟ Δορκάδας – Μακεδονικός Ασκού 4-3 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – ΑΕ Φιλύρου 2-4 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Εθνικός Μετεώρων – ΑΕ Αμπελοκήπων 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΜΣ Νικόπολη – Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μαγνησιακός – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Μακεδονικός Μοναστηρίου 4-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Φίλιππος Ελεούσας – ΜΑΣ Αγχιάλου ΔΙΈΚΟΠΗ ΑΠΌ ΤΟ 15′ ΛΟΓΩ ΒΡΟΧΗΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

ΔΑΣ Ωραιοκάστρου – Αστραπή Νεάπολης 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Νίκη Ηρακλείου 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Αστέρας – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αστραπή Μεσαίου – Ενωση Συκεών ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
Νίκη Ευκαρπίας – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 1-4 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Δρυμού – Κεραυνός Αγίου Παύλου 2-5 ΤΕΛΙΚΟ
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου 3-0 ΤΕΛΙΚΟ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Αρης Ξηροποτάμου – Νέστωρ Οσσας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αρης Καβαλαρίου – Ηρακλής Μοδίου 4-5 ΤΕΛΙΚΟ
Δόξα Ασσήρου – Εθνικός Προφήτη 3-0 Α.Α
Δάφνη Ευαγγελισμού – Διγενής Κρυονερίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Αγ.Γεωργίου – Ποντιακός Πολυδενδρίου 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Λαγυνών – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Βρασίδας Βρασνών – Δράση Αρδαμερίου 6-2 ΤΕΛΙΚΟ 

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – ΑΕ Φαλήρου 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
Ιωάννης Παπάφης – Αετοί Θεσ/νίκης 2015 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Προοδευτική – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΗΣ 4/5/2019


Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)

Αναγέννηση Επανομής – Ατρόμητος Πλαγιαρίου 4-1 ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Επανομής – ώρα: 18.00

Νίκη Κερασιάς – Εθνικός Πυλαίας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Κερασιάς (πρώην Εμβόλου) – ώρα: 18.00
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αστέρας Ραιδεστού 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 18.00
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ποσειδώνας Καλαμαριάς 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 18.00
Ορφέας Σουρωτής – Νίκη Μεσημερίου 0-1 ΤΕΛΙΚΟ 
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 18.00
ΠΑΟΝ Επιβατών – Πανόραμα 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 18.00
Αετός Βασιλικών – Αγ. Γεώργιος Ν.Κρήνης 3-2 ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Βασιλικών – ώρα: 18.00
ΑΕ Κρήνης – Αναγέννηση Ρυσίου 3–5 ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: ΑΕ Κρήνης – ώρα: 18.00

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Εθνικός Μαλγάρων – Ορφέας Αγίας Τριάδας  3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Μαλγάρων – ώρα: 17.30

Σταυραετός Ευξεινούπολης – Ολυμπος Δενδροποτάμου  4-3 ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά – Δόξα Ελπίδας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 17.30
Εθνικός Ευόσμου – Θρίαμβος Παρθενίου 6-3 ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.30
ΠΟ Ξηροκρήνης – Ομόνοια Σταυρούπολης 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Ελπίδες Χαλάστρας – Οδυσσέας Κορδελιού 1-3 ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 17.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Ελπίδες Θερ. Θέρμης – Πέρα 1-1 ΤΕΛΙΚΟ 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.30

Ατρόμητος Τριαδίου – Αίολος 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 17.30
Ατρόμητος Αγίας Παρασκευής – ΑΕ Πυλαίας 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Αγίας Παρασκευής – ώρα: 17.30

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)

Πυρσός Αγίας Τριάδας – Φοίνικας Καλαμαριάς 1-3ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 17.30

Κανάρης – Γερμανική Αθλητική Ακαδημία 1–1 ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 17.30
ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – Μέντεκας Καλαμαριάς 0-0 ΤΕΛΙΚΟ 
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 17.30
Αριστοτέλης – Αχιλλέας Περαίας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 17.30
ΑΕ Μαρτίου – ΑΣ Παπάδες 3-0 α.α.
Δόξα Τριλόφου – Αργοναύτης Καλαμαριάς 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 17.30

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(3η αγωνιστική)

ΑΟ Μεσήμβριας – ΑΟ Θράκης 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Μεσήμβριας – ώρα: 17.30

Αναγέννηση Καλοχωρίου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας 1–5 ΤΕΛΙΚΟ
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα: 17.30

Δεν υπάρχουν σχόλια