add1

Τελευταία Νέα:

ΕΠΣ Μακεδονίας: Το πρόγραμμα των αγώνων της Κυριακής 12/05

ΚΥΡΙΑΚΗ 12.05.2019

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – PLAY OFF(1η αγωνιστική)—————————————-
Θερμαϊκός Θέρμης – Φοίνικας Πολίχνης 
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
Καμπανιακός – Ιάσων Αυγής 
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – PLAY OUT(1η αγωνιστική)—————————————-
Θύελλα Περιστερώνα – ΑΕ Ευόσμου 
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κυριακίδης Θεοχάρης
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 
Γήπεδο: Δημ. Αμπελοκήπων (χόρτο) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(1η αγωνιστική)—————————————————————–
Δόξα Ελπίδας – Εθνικός Μαλγάρων 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Γιατρός:Πολυπαθέλη Ιωάννα
Ομόνοια Σταυρούπολης – Οδυσσέας Κορδελιού 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(1η αγωνιστική)—————————————————————–
Οι αγώνες θα οριστούν την Τετάρτη 8/5/2019 μετά το τέλος της συνάντησης Φίλιππος Ελεούσας – ΜΑΣ Αγχιάλου και θα διεξαχθούν την Κυριακή 12/5/2019 και ώρα 17.30
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OUT(1η αγωνιστική)—————————————————————–
Οι αγώνες θα οριστούν την Τετάρτη 8/5/2019 μετά το τέλος της συνάντησης Φίλιππος Ελεούσας – ΜΑΣ Αγχιάλου και θα διεξαχθούν την Κυριακή 12/5/2019 και ώρα 17.00
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(1η αγωνιστική)—————————————————————–
Νίκη Ηρακλείου – Κεραυνός Αγίου Παύλου 
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος
Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης – Νίκη Ευκαρπίας 
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Λάλλας Κωνσταντίνος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OUT(1η αγωνιστική)—————————————————————–
Μ. Αλέξανδρος Μελισσοχωρίου – Αισχύλος Ωραιοκάστρου 
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόντος Διαμαντής – Γιατρός:Σταματόπουλος Αλέξανδρος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(1η αγωνιστική)—————————————————————–
Νέστωρ Οσσας – Ποντιακός Πολυδενδρίου 
Γήπεδο: Όσσας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
Εθνικός Λαγυνών – Δόξα Ασσήρου 
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OUT(1η αγωνιστική)—————————————————————–
Δράση Αρδαμερίου – Αρης Ξηροποτάμου 
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παυλίδης Φώτιος – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(1η αγωνιστική)—————————————————————–
Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου – Κισσός Χορτιάτη 
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
Προοδευτική – ΑΕ Φαλήρου 
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OUT(1η αγωνιστική)—————————————————————–
Ελπίδες Θερμαίκού Θέρμης – Πέρα 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Μαστρογιάννης Κ.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OFF(1η αγωνιστική)—————————————————————–
Δόξα Τριλόφου – Φοίνικας Καλαμαριάς 
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σκουφός Δημήτριος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Αχιλλέας Περαίας – ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος 
Γήπεδο: Περαίας – ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ) – PLAY OUT(1η αγωνιστική)—————————————————————–
ΑΕ Μαρτίου – Αργοναύτης Καλαμαριάς 
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδημητρίου Στέργιος – Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος

Δεν υπάρχουν σχόλια