Τελευταία Νέα:

Πρόγραμμα αγώνων υποδομών Μ. Τετάρτη, Μ. Πέμπτη 25, Τρίτη 30 και Πέμπτη 02 Μαΐου

Το πρόγραμμα αγώνων υποδομών για τις παραπάνω ημερομηνίες έχει ως ακολούθως:

Κ. 17 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (2ος ΑΓΩΝΑΣ)

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ17 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8»(2η αγωνιστική)


Ντίνος Κούης – ΑΕ Φαλήρου ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 24-04-2019
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 17.00
Γιατρός:
ΠΟ ΚΟΙΛΩΝ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΑΣ ΑΡΗΣ ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 30-04-2019
Γήπεδο: Καλοχωρίου (παλιό) – ώρα: 17.00
Γιατρός:
ΜΠΕΜΠΗΔΕΣ 2000 (1) – Μακεδονικός ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ Μ. ΠΕΜΠΤΗ 25-04-2019
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 16.00
Γιατρός:
Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΤΡΙΤΗ 30-04-2019
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:

Κ. 16 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (2ος ΑΓΩΝΑΣ)ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ16 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8»(2η αγωνιστική)


Ντίνος Κούης – Εθνικός Ευόσμου ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 02-05-2019
Γήπεδο: ΕΚΟ (ΟΔΥΣΣΕΑ ΠΛ.) – ώρα: 17.00
Γιατρός:
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Μακεδονικός ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 24-04-2019
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 17.00
Γιατρός:
ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ (2) ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 24-04-2019
Γήπεδο: ΜΙΚΡΑΣ ΕΠΣΜ – ώρα: 19.00
Γιατρός:
Μπέμπηδες 2000 – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ (1) ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 24-04-2019
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 16.00
Γιατρός:

Κ. 15 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (2ος ΑΓΩΝΑΣ)ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ15 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8»(2η αγωνιστική)


Εθνικός Πυλαίας – ΕΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 24-04-2019
Γήπεδο: Δημ. Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 17.00
Γιατρός:
ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ (1) – ΠΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 24-04-2019
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 17.30
Γιατρός:
Μακεδονικός – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2016 ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ Μ. ΠΕΜΠΤΗ 25-04-2019
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 18.00
Γιατρός:

Κ. 14 ΦΑΣΗ ΤΩΝ 8 (2ος ΑΓΩΝΑΣ)ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ14 – ΦΑΣΗ ΤΩΝ «8»(2η αγωνιστική)



Ελπίδες Σταυρούπολης – ΔΙΑΠΛΑΣΙΣ ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΠΕΜΠΤΗ 02-05-2019
Γήπεδο: Παύλου Μελά (Πλαστικό) – ώρα: 16.00
Γιατρός:
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ (1) – ΠΑΟ Κουφαλίων ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 24-04-2019
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 16.00
Γιατρός:
ΜΥΓΔΩΝΑΣ 2007 – ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΡΕΝΑ ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 24-04-2019
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 17.00
Γιατρός:
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΥΠΟΔΟΜΗ 2016 – ΑΚΑΔ.ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΠΕΥΚΩΝ —– ΘΑ ΓΙΝΕΙ Μ. ΠΕΜΠΤΗ 25-04-2019
Γήπεδο: ΕΚΟ (Αγροτικού Αστέρα) – ώρα: 17.30
Γιατρός:

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Κ -12 (ΠΡΟ ΠΑΙΔΩΝ 9Χ9 2007-2008)K12 – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(22η αγωνιστική)


Αστέρια – ΑΙΝΕΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 24-04-2019
Γήπεδο: Champions – ώρα: 16.00
Θερμαϊκός Θέρμης – Απόλλων Καλαμαριάς ————- ΘΑ ΓΙΝΕΙ Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 24-04-2019
Γήπεδο: Champions – ώρα: 17.05

Δεν υπάρχουν σχόλια