add1

Τελευταία Νέα:

Οι πρώτοι 151 υποψήφιοι Δημοτικοί και Τοπικοί Σύμβουλοι της “Δημοκρατικής Ενότητας”


Δείτε εδώ τους πρώτους 151 υποψηφίους Δημοτικούς Συμβούλους στις τρεις εκλογικές περιφέρειες Βασιλικών, Θέρμης και Μίκρας και τους υποψήφιους Τοπικούς Συμβούλους κατά αλφαβητική σειρά, του συνδυασμού «Δημοκρατική Ενότητα», με επικεφαλής το Δήμαρχο Θεόδωρο Παπαδόπουλο:

ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ

ΙΟΡΔΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΟΥΤΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ)
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
ΣΕΠΕΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ (ΖΟΡΟ)
ΤΣΟΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΘΕΡΜΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ
ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
ΓΑΝΤΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΓΕΩΡΓΑΛΗ – ΛΥΣΙΤΣΑ ΖΩΗ
ΓΚΙΖΑΡΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ
ΓΚΟΡΛΙΤΣΑ ΑΝΑΤΟΛΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΙΖΔΡΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
ΚΑΡΚΑΤΖΙΝΟΣ ΝΙΚΟΣ
ΚΟΝΤΟΠΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ(ΝΑΚΗΣ)
ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΛΑΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΕΤΑΛΟΥΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ
ΜΠΡΟΥΝΤΖΙΟΥ ΑΡΧΟΝΤΩ (ΑΡΧΟΝΤΙΑ)
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΝΑΤΑΣΑ)
ΝΤΙΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΤΕΛΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΘΗΝΑ (ΝΑΝΑ)
ΠΟΝΕΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΥΝΤΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΤΙΤΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΙΚΡΑΣ

ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΠΑΣΧΑΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΒΟΥΤΣΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ (ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ)
ΓΚΟΛΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΖΕΛΙΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ
ΖΟΥΛΦΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΚΕΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΛΙΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ (ΛΑΚΗΣ)
ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΦΑΝΗ


ΚΟΙΝΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

ΑΒΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Νέο Ρύριο
ΑΛΜΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Τριλόφου
ΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΙΑ Καρδίας
ΑΡΑΠΟΓΛΟΥ ΒΛΑΣΙΟΣ Νέο Ρύσιο
ΑΣΛΑΝΗΣ ΘΩΜΑΣ Σουρωτής
ΒΑΙΡΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ Πλαγιαρίου
ΒΑΡΛΑΜΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ Περιστεράς
ΒΑΡΝΑΛΗ – ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (ΚΟΥΛΑ) Νέα Ραιδεστός
ΒΕΛΟΝΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΛΣΑ) Θέρμης
ΒΟΥΡΤΖΙΑΔΗΣ ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ (ΑΡΗΣ) Νέα Ραιδεστός
ΓΕΝΗΓΕΩΡΓΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) Σουρωτής
ΓΙΑΛΑΜΑ ΣΟΦΙΑ Πλαγιαρίου
ΓΙΑΝΝΙΟΥ ΟΛΓΑ Βασιλικών
ΓΚΑΙΤΑΤΖΗ ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Κάτω Σχολαρίου
ΓΚΑΛΕΤΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Θέρμης
ΓΟΥΛΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Αγίας Παρασκευής
ΓΟΥΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Περιστεράς
ΓΟΥΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Περιστεράς
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΟΣ Νέο Ρύσιο
ΔΗΜΟΥ ΘΕΟΦΑΝΩ (ΦΑΝΗ) Αγίας Παρασκευής
ΔΟΥΡΒΑΔΑΝΗ ΘΩΜΑΗ Καρδίας
ΕΥΤΑΞΙΑ ΟΛΓΑ Ταγαράδων
ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΣΤΕΛΛΙΟΣ Θέρμης
ΖΗΣΗΣ ΝΙΚΟΣ Κάτω Σχολαρίου
ΘΩΜΑΡΕΙΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Νέο Ρύσιο
ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ Αγίας Παρασκευής
ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ Νέο Ρύσιο
ΚΑΖΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Θέρμης
ΚΑΙΦΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ Πλαγιαρίου
ΚΑΛΑΘΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ταγαράδων
ΚΑΜΠΟΥΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ Θέρμης
ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ταγαράδων
ΚΑΡΑΜΑΝΩΛΗ ΡΟΥΛΑ Βασιλικών
ΚΑΡΑΣΑΒΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ Αγίου Αντωνίου
ΚΑΡΑΤΣΟΡΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ Κάτω Σχολαρίου
ΚΑΤΡΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Νέα Ραιδεστός
ΚΙΖΙΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ Νέα Ραιδεστός
ΚΟΜΝΗΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Καρδίας
ΚΟΥΛΕΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Πλαγιαρίου
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Καρδίας
ΚΩΝΣΤΑ ΜΑΡΙΑ Θέρμης
ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ Θέρμης
ΛΑΤΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΛΕΞΙΑ) Ταγαράδων
ΛΙΑΠΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ταγαράδων
ΛΙΟΛΙΟΥ – ΓΕΩΡΓΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΤΕΡΙΝΑ) Τριλόφου
ΜΑΛΓΑΡΗ ΕΛΕΝΗ Καρδίας
ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ Αγίου Αντωνίου
ΜΑΡΑΓΚΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ (ΑΡΗΣ) Νέο Ρύσιο
ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ Νέα Ραιδεστός
ΜΕΛΕΤΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Νέα Ραιδεστός
ΜΗΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Τριλόφου
ΜΟΣΧΟΥΛΑ ΓΡΑΜΜΑΤΗ (ΤΟΥΛΑ) Πλαγιαρίου
ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Νέα Ραιδεστός
ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΝΙΚΟΣ Βασιλικών
ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Σουρωτής
ΜΠΑΞΕΒΑΝΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Πλαγιαρίου
ΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Νέα Ραιδεστός
ΜΠΙΖΕΡΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ (ΠΩΛΙΝΑ) Σουρωτής
ΜΠΟΧΩΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Βασιλικών
ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΓΚΡΕΜHΣ Σουρωτής
ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Τριλόφου
ΝΤΟΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Κάτω Σχολαρίου
ΞΟΥΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ Θέρμης
ΟΥΡΓΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κάτω Σχολαρίου
ΠΑΝΩΡΑ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ Τριλόφου
ΠΑΝΩΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τριλόφου
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Θέρμης
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΚΥ Ταγαράδων
ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ταγαράδων
ΠΑΠΑΣΤΑΘΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Πλαγιαρίου
ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ (ΕΙΡΗΝΗ) Τριλόφου
ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Βασιλικών
ΠΙΠΙΝΙΚΑΣ ΣΑΡΑΦΙΑΝΟΣ Βασιλικών
ΠΙΣΤΕΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ (ΣΤΑΘΗΣ) Θέρμης
ΠΟΥΡΑΝΗ ΦΙΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Σουρωτής
ΠΟΥΡΣΑΝΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ (ΠΟΠΗ) Αγίου Αντωνίου
ΡΑΠΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ Καρδίας
ΡΟΥΠΟΥ – ΠΑΝΩΡΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ (ΝΙΚΗ) Τριλόφου
ΣΑΜΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ Καρδίας
ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Τριλόφου
ΣΚΟΥΦΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΝΥ) Θέρμης
ΣΚΥΛΙΤΣΗ – ΚΑΤΙΓΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Κάτω Σχολαρίου
ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΘΗΝΑ Καρδίας
ΤΖΙΟΥΒΑΚΑ – ΤΖΙΩΛΑ ΜΑΡΙΑ Αγίας Παρασκευής
ΤΖΙΩΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Σουρωτής
ΤΟΛΙΔΟΥ ΜΠΑΛΑΣΚΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ταγαράδων
ΤΡΙΚΑΛΙΑΡΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ (ΜΑΚΗΣ) Καρδίας
ΤΣΑΒΔΑΡΗ ΕΥΘΑΛΙΑ (ΘΑΛΕΙΑ) Πλαγιαρίου
ΤΣΑΚΟΥΜΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Αγίου Αντωνίου
ΤΣΑΜΠΑΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ (ΧΑΡΑ) Νέο Ρύσιο
ΤΣΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ Νέα Ραιδεστός
ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΜΠΑΜΠΗΣ) Ταγαράδων
ΤΣΙΑΓΚΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Καρδίας
ΤΣΙΡΑΜΠΙΔΟΥ – ΤΟΥΦΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΛΙΤΣΑ) Αγίας Παρασκευής
ΦΕΡΕΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ Κάτω Σχολαρίου
ΦΟΥΡΝΙΤΖΗ – ΜΠΟΥΔΟΥΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΙΚΥ) Πλαγιαρίου
ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Ταγαράδων
ΦΡΑΝΤΖΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ Νέο Ρύσιο
ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ Θέρμης
ΧΑΖΙΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ Θέρμης
ΧΑΤΖΑΓΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ Κάτω Σχολαρίου
ΧΙΝΤΖΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ – ΓΙΑΝΝΑ Τριλόφου
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ Νέα Ραιδεστός
ΧΡΟΝΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ Νέο Ρύσιο
ΧΡΥΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Καρδίας
ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ Θέρμης
ΨΕΙΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ – ΡΟΥΣΑ Πλαγιαρίου

Δεν υπάρχουν σχόλια