Τελευταία Νέα:

Το πρόγραμμα των τοπικών αγώνων Σαββατοκύριακου 02-03 Νοεμβρίου

Αποτέλεσμα εικόνας για επσμ"
ΣΑΒΒΑΤΟ 02.11.2019
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)
(11η αγωνιστική)

——————————————
Εθνικός Σοχού – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Σοχού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος
Παύλος Μελάς – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λημνιός Νικόλαος – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Ελπίδες ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Δεμερτζής Γεώργιος – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Μακεδονικός Γέφυρας – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Γέφυρας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης
ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Usore Blessing
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Μακεδονικός Αγ. Βασιλείου – ΠΑΟΚ Σταυρού
Γήπεδο: Αγίου Βασιλείου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καρτάλης Γεώργιος – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Μακεδονικός Λητής – ΠΑΟ Δορκάδας
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ζυγομήτρος Δημήτριος – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης
Απόλλων Ζαγκλιβερίου – Κεραυνός Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Ζαγκλιβερίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Ορφέας Σουρωτής – Αναγέννηση Ρυσίου
Γήπεδο: Σουρωτής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος – Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
Αετός Βασιλικών – ΑΕ Κρήνης
Γήπεδο: Αγίου Αντωνίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αναγέννηση Επανομής
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος
Νίκη Μεσημερίου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
Μαραθώνας – Πανόραμα
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσεκούρας Μιχαήλ – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
Αστέρας Ραιδεστού – Ατρόμητος Αγίου Αντωνίου
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Θρίαμβος Παρθενίου – Εθνικός Μαλγάρων
Γήπεδο: Παρθενίου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Balousha Mohammed
Εθνικός Ευόσμου – Λύκοι Δήμου Παύλου Μελά
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Φίλιππος Ελεούσας – Αστραπή Νεάπολης
Γήπεδο: Ελεούσας – ώρα: 15.00
Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Μακεδονικός Μοναστηρίου – Εθνικός Μετεώρων
Γήπεδο: Μοναστηρίου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Αγροτικός Αστέρας 2016 υποδομή – Ακρίτες Συκεών
Γήπεδο: Ευκαρπίας – ώρα: 15.00
Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Κεραυνός Αγίου Παύλου – Νίκη Ευκαρπίας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δρόσος Φώτιος – Γιατρός:Μάρκουτη Αικατερίνη
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Τριαδίου – Κισσός Χορτιάτη
Γήπεδο: Τριαδίου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
Πυρσός Θεσσαλονίκης – Αετοί Θεσ/νίκης 2015
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Γιατρός:Τσιαχρής Βασίλειος
ΑΕ Χαριλάου – Αγιος Ελευθέριος – ΑΕ Πυλαίας
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
Ακαδ. Ποδ. Ζάχου – Νέα Πολιτεία Ευόσμου
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής
Διγενής Μονολόφου – Δόξα Αδένδρου
Γήπεδο: Μονολόφου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Αναγέννηση Επταπυργίου – ΑΕ Νεάπολης Αστραπή Θεσ.
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 15.00
Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Ιταλική Ακαδημία Θεσσαλονίκης – Ολυμπιακός Θεσσαλονίκης
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Ρουβίκωνας – Δόξα Περιβολακίου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Αετός Ανω Σταυρού – ΑΕ Αγ. Γεωργίου
Γήπεδο: Σταυρού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
ΚΥΡΙΑΚΗ 03.11.2019
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική)
——————————————————
Αγροτικός Αστέρας Ευόσμου – Αρης Παλαιοχωρίου 3-0 α.α.
Μακεδονικός – ΠΑΣ Φλώρινα
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00
Α’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟΚ Θεσσαλονίκης – ΑΕ Λάρισα
Γήπεδο: ΑΚ Νέας Μεσήμβριας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος
Β’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(2η αγωνιστική)
——————————————————
Αετοί Θεσσαλονίκης 2015 – ΓΑΣ Αγροτικός Αστέρας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ξυδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Βασιλείου Ιωάννης
Γ’ ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(1η αγωνιστική)
——————————————————
Μέντεκας Καλαμαριάς – ΑΣ Πηνελόπη
Γήπεδο: Μίκρας – ΕΠΣΜ (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Καραμπούτας Γεώργιος
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(11η αγωνιστική)
——————————————
ΑΕ Ευόσμου – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μεταξάς Ιωάννης – Γιατρός:Μπακιρτζόγλου Φώτιος
Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Γεώργιος – Γιατρός:Γκόγκος Ιωάννης
Καμπανιακός – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Χαλάστρας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Γιατρός:Balousha Mohammed
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μπούρος Γεώργιος – Γιατρός:Χατζησταυρίδης Παναγιώτης
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Γιατρός:Χατζηαθανασίου Γεώργιος
ΠΑΟ Ξυλούπολης – Ιωνικός
Γήπεδο: Ξυλούπολης – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Δόξα Ρετζικίου – Δόξα Αγ.Παύλου
Γήπεδο: Πεύκων – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Φασούλας Απόστολος – Γιατρός:Ιωαννίδης Παντελής
Κανονιέρηδες – Αστέρας Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μαραντίδης Λεωνίδας – Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Ελευθεριακός – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σεμερτζής Σωτήριος – Γιατρός:Μπόμπορας Θεόδωρος
Δόξα Πενταλόφου – ΜΑΣ Αγχιάλου
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Αμανατίδου Σοφία
Μελιτέας – ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Διγενής Κρυονερίου – Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου
Γήπεδο: Κρυονερίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλβανός Απόστολος – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης
Νίκη Ηρακλείου – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Ηρακλείου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Γιατρός:Πεντερίδης Ιωάννης
ΑΕ Φιλύρου – Μακεδονικός Ασκού
Γήπεδο: Λαγυνών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Γιατρός:Βαζακίδης Πολυχρόνης
Ελλήσποντος Μαδύτου – Κεραυνός Κολχικού
Γήπεδο: Μαδύτου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
——————————————————
Εθνικός Πυλαίας – Αριστοτέλης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χύτας Κωνσταντίνος – Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Σταυραετός Ευξεινούπολης – Ολυμπος Δενδροποτάμου 0-3 α.α.
ΠΟ Ξηροκρήνης – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 12.00
Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
ΓΣ Ηλιούπολης – Ομόνοια Σταυρούπολης
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Γεώργιος – Γιατρός:Καλαϊτζίδου Ευαγγελία
Μ.Αλέξ. Ελλήνων – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Ελπίδας Ευόσμου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Γιατρός:Κρεσάν Ισάμ
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Ελπίδες Σταυρούπολης – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00
Γιατρός:Παπαβασιλείου Σωτήριος
Ατλας Αμπελοκήπων Μενεμένης – ΑΕ Αμπελοκήπων
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Γιατρός:Κόγιας Αθανάσιος
Ενωση Ανθοκήπων Καρατάσου – ΑΜΣ Νικόπολη
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 11.00
Γιατρός:Usore Blessing
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΕ Τερψιθέας Ευαγγελίστριας – Ακαδημία Ποδ. Γ. Κούδας
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 11.00
Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος
Αστραπή Μεσαίου – ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Γήπεδο: Μεσαίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Γιατρός:Παπαλέτσιος Απόστολος
Αισχύλος Ωραιοκάστρου – Ατρόμητος Φιλαδέλφειας
Γήπεδο: Ωραιοκάστρου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Σαλβαρίδης Ηλίας
Μακεδών Ευόσμου – Ακαδ. Ποδ. Νεάπολης
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 09.30
Γιατρός:Κεχαγιά Δέσποινα
Μ.Αλέξ. Μελισσοχωρίου – Εθνικός Αστέρας
Γήπεδο: Μελισσοχωρίου – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Κοντός Διαμαντής – Γιατρός:Παπατσίμπας Δημήτριος
——————————————————
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
Αρης Καβαλαρίου – ΠΑΟΚ Ανοιξιάς
Γήπεδο: Καβαλαρίου – ώρα: 12.00
Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας – Νέστωρ Οσσας
Γήπεδο: Νέας Απολλωνίας – ώρα: 15.00
Γιατρός:Μαργαρίτης Κοσμάς
Βρασίδας Βρασνών – Ελλήσποντος Κριθιάς
Γήπεδο: Βρασνών – ώρα: 15.00
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Ποντιακός Πολυδενδρίου – Δόξα Γερακαρούς
Γήπεδο: Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 11.30
Γιατρός:Κελεσίδου Μαντλέν
Δόξα Ασσήρου – Ηρακλής Μοδίου
Γήπεδο: Ασσήρου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Χορόζογλου Γεώργιος
Δάφνη Ευαγγελισμού – Εθνικός Λαγυνών
Γήπεδο: Ευαγγελισμού – ώρα: 15.00
Γιατρός:Καρυοφύλλη Ταμίσογλου Ι.
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
ΠΑΟ Διοικητηρίου – Αίολος
Γήπεδο: Πανοράματος – ώρα: 15.00
Γιατρός:Σαριδάκης Γεώργιος
Ελπίδες Θερ.Θέρμης – ΑΕ Φαλήρου
Γήπεδο: Λακκιάς – ώρα: 11.30
Γιατρός:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
ΑΕ Ελπίδα Τούμπας – Προοδευτική
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αποστολίδης Ευγένιος – Γιατρός:Παπαδημητρίου Ηλίας
Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 6ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική)
——————————————————
Ατρόμητος Πλαγιαρίου – Μέντεκας Καλαμαριάς
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) Δημ. Θέρμης – ώρα: 11.30
Γιατρός:Σπυρίδου Μαριάννα
Γερμανική Αθλητική Ακαδημία – Αχιλλέας Περαίας
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Σκούφος Δημήτριος – Γιατρός:Κωστόπουλος Μάρκος
Αναγέννηση Αγ. Ιωάννη – Ιωάννης Παπάφης
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 15.30
Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Πυρσός Αγίας Τριάδας – Δόξα Τριλόφου
Γήπεδο: Αγίας Τριάδας – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Γιατρός:Ανδρικόπουλος Γεώργιος
ΑΕ Μαρτίου – Αργοναύτης Καλαμαριάς
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Μουχτάρογλου Ιωάννης – Γιατρός:Μουτζουρούνης Απόστολος
Ελπίδες Φοίνικα 2011 – Απόλλων Κάτω Σχολαρίου
Γήπεδο: Φοίνικα Καλαμαριάς – ώρα: 11.30
Γιατρός:Νικολαϊδου Αναστασία
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Αναγέννηση Προχώματος – ΑΟ Μεσήμβριας
Γήπεδο: Προχώματος – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Γιατρός:Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Ελπίδες Αμπελοκήπων – Ορφέας Αγ. Τριάδας
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 09.30
Παρατηρητής: Χατζηκυριάκος Ιωάννης – Γιατρός:Αναγνώστου Γρηγόριος
Δάφνη Ακροποτάμου – ΠΑΟΚ Πολίχνης
Γήπεδο: Ακροποτάμου – ώρα: 15.00
Γιατρός:Ορφανίδης Σωτήριος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Κυψέλη Νεάπολης – ΑΣ Αγ. Παύλος
Γήπεδο: Αγίου Παύλου – ώρα: 13.00
Γιατρός:Ρήγκος Δημήτριος
Ελπίδες Συκεών – Κανάρης
Γήπεδο: ΔΑΚ Συκεών (Νέο) – ώρα: 11.30
Γιατρός:Λιτητάρης Αντώνης
Λιονταράκια – Χαρ. Επαμεινώνδας
Γήπεδο: Μίκρας (ΕΠΣΜ) – ώρα: 09.30
Γιατρός:Λιόλιος Ηλίας Χρήστος
ΑΟ Σούτερς – ΑΟ Θράκης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Συμεωνίδης Χαράλαμπος – Γιατρός:Λουκοβίτης Ελευθέριος
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Μαραθών Υποδομή 1926 – Ατρόμητος Αγ. Παρασκευής
Γήπεδο: Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) – ώρα: 13.30
Γιατρός:Φαντίδου Μαρία
ΠΑΣ Κεραυνός Μονοπηγάδου – Ερμής Μηχανιώνας
Γήπεδο: Ταγαράδων (Χόρτο – 8η Οδός) – ώρα: 11.30
Γιατρός:Μπάνης Δημήτριος
Δόξα Τούμπας – ΑΣ Νέων Ν. Κρήνης
Γήπεδο: Αγίου Γεωργίου – ώρα: 11.30
Γιατρός:Τζίολα Αικατερίνη Γεωργία
Μ. Αλέξανδρος Θ. – ΑΣ Ηρακλής 2015
Γήπεδο: Μεγ.Αλεξάνδρου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Γιατρός:Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(3η αγωνιστική)
—————————————–
Φοίνικας Σχολαρίου – Αναγέννηση Καλοχωρίου 2015
Γήπεδο: Σχολαρίου (Λαγκαδά) – ώρα: 14.00
Γιατρός:Θεοδωρίδης Χριστόφορος
Μ. Αλέξανδρος Πέντε Βρυσών – Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Πέντε Βρυσών – ώρα: 11.30
Γιατρός:Κελεσίδης Βίκτωρ

Δεν υπάρχουν σχόλια